Ankara’da fırtına gibi esecekler

Ankara’da fırtına gibi esecekler
Bu içerik 1239 kez okundu.

 

 

Zonguldaklı Atletler hafta sonunda Ankara’da yapılacak olan  Yıldızlar Türkiye Şampiyonası'na katılacaklar. Antrenör Çetin Altıntaş nezaretinde son hazırlıklarını yapan atletler  başarı ile dönmek istiyorlar.

Yarışmalarda Zonguldak’ı Gülle atma Bayanlarda İrem Coşkun, Disk atmada  Didem Berfin Konak, Gülle atma erkeklerde  Emirhan Demir, Disk atmada Yasin Taslak, Cirit atmada Aybars Lop, 800 metrede Zümre Naz Demir,  100 metrede Çağın Alp Güllü, 110 metre engellide Doğukan Kilcioğlu temsil edecek. Kafile Başkanlığını  Erol Emral, antrenörlüğünü Çetin Altıntaş’ın yaptığı Zonguldak ekibi  madalya için mücadele edecek.

Amaçlarının Zonguldak’a madalya ile dönmek olduğunu belirten başarılı sporcular  İrem Coşkun  hedefinin  12 metrenin üzerine çıkarak madalya almak olduğunu belirterek şu duygulara yer verdi; "Hafta sonunda Ankara’da yapılacak olan yarışlar için son hazırlıklarımızı yaptık. Zonguldak’ı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz.  En iyi  atışım 11.30 cm. İnşallah 12 metrenin üzerine çıkarak kürsüye çıkmak istiyorum.” dedi.

Hedeflerinin  kürsüde yer almak olduğunu belirten Yasin Taslak,  duygularını şöyle dile getirdi; "Takım arkadaşlarımızla birlikte en iyi derecelerimizi yaparak  madalya  kazanmak istiyoruz. Zonguldak’ın ismini iyi bir şekilde  duyurmak istiyoruz. Bu sezonun son yarışı, nasıl kapatırsan yeni sezonu öyle açarsın. Bende iyi bir derece ile sezonu kapatmak istiyorum. Disk atmada  45’in üzerinde atarak  dereceye girmek istiyorum” (HABER: ERCAN AYGÜN)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017