“AK Parti bu milletin vicdanıdır”

“AK Parti bu milletin vicdanıdır”
Bu içerik 1574 kez okundu.

AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk, “AK Parti bu milletin vicdanıdır” dedi.

Gençlik Kolları olarak bu söylemi tam anlamıyla yerine getirebilmek için çalıştıklarını belirten Burhan Onuk, “Ramazan ayında üç adet programımız var. Bunlardan size kısaca bahsetmek istiyorum.

Birincisi vefa iftarlarımız. Eski dönem Gençlik kolları Başkalarımızı davet ettik. Ve onların yöneticileri davet ettik. Geçen hafta Öğretmenevi’nde güzel bir iftar programını gerçekleştirdik” dedi

CUMHURBAŞKANIMIZIN İFTARINA KATILACAĞIZ

Cumhurbaşkanın düzenlediği iftara katılım sağlayacaklarını belirten AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk, “Genel merkez bazında ayın 19’unda Cumhurbaşkanımızın davetiyle inşallah Gençlik kolları eski başkanlarıyla birlikte yine bir ve iftarı gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

MAHALELERDE TESPİT EDİLEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE RAMAZAN YARDIMI YAPIYORUZ

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk ayrıca Ramazan kolilerini ihtiyaç sahiplerine dağıtacaklarını belirterek, “Vefa iftarlarımızın dışında bizim Ramazan kolilerimiz geldi,  Mahallelerde İhtiyaç sahiplerini tespitini yaptık, onları dağıtımına başlayacağız inşallah. Merkezde ve ilçelerde dağıtım yapıyoruz. Ramazan ayını ortasında geç irmiş bulunuyoruz ve bu süreçten sonarda onların dağıtımını yapacağız Onun dışında bizim birde sefer taslarımız var. Bu sefer taslarımızın amacıda gençlik kolları olarak her akşam yardıma muhtaç kişileri evine gidip orada onlarla beraber sefer taslarına doldurmuş olduğumuz yemekleri kendilerine götürüyoruz ve onlarda birlikte iftarda orucumuzu açıyoruz, Onun dışında Gençlik Kolları olarak bu programları icra ediyoruz. İlçelerde davetlerimiz oluyor ve Alaplı Gençlik kollarımızın organize ettiği bir iftar var ve ona katılım sağlayacağız. O şekilde diğer ilçelerimizde geziyoruz orada ki programlara iştirak ediyoruz” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 22 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017