Advert
Advert

Özel Eğitimde Dil ve Konuşma Eğitimi..

Özel Eğitimde Dil ve Konuşma Eğitimi..
Bu içerik 1884 kez okundu.

BAKKA tarafından kabul edilen ve Kilimli Özel Eğitim Uygulama Okulu tarafından gerçekleştirilen, “Özel Eğitimde Dil Konuşma Eğitimi Projesi’nin sunumu yapıldı.

Öğretmenevi’nde yapılan sunumda İl Milli Eğitim müdür Yardımcısı hasan Sarıhan, Kilimli İlçe Milli Eğitim müdür Ayhan Yılmaz, Kilimli Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdür Zeycan Bahadır ile Merkez, Kilimi ve Kozlu’da özel ve kamu okullarında görev yapan özel eğitim okulları öğretmenleri katıldı.

Sunum ilk olarak Kilimli Özel Eğitim Uygulama Okulu Öğretmeni Melek Selilmoğlu’nu proje hakkında katılımcılara bilgi vermesiyle başladı.

Ardından da Uzman dil konuşma terapisti Esra Emine Özkan tarafından katılımcılara özel eğitim ile ilgili bilgiler verildi.

Kilimli Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdür Zeycan Bahadır ve proje Koordinatörü Melek Selimoğlu yaptıkları açıklamalarda, projenin 12-16 haziran tarihleri arasında devam edeceğini, BAKKA tarafından kabul edilen proje ile birlikte Özel Eğitimde Dil ve Konuşma Eğitiminde gelişme sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

BAKKA zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANAL Z ANA HABER - 18 AĞUSTOS 2017
KANAL Z ANA HABER - 18 AĞUSTOS 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR
MUHTARLAR KONUŞUYOR