Nitelikli gazetecinin kuyruk merakı!

Nitelikli gazetecinin kuyruk merakı!
Bu içerik 8566 kez okundu.

Nitelikli gazeteci yine döktürmüş !..

Oturmuş kendi kendine bir mektup yazmış, ya da yazdırmış, sonra da nitelikli gazetesinde Muharrem Akdemir’e ulaştırmış!

Bu gazetenin ve gazetecinin sınırsız hayal gücü ile yaptığı nitelikli yayınları artık hiç kimse ciddiye almasa da, yalancı mektuplarla kamuoyunu bir kez daha yanıltmak isteyen Pusula Gazetesi’ne bir kez daha yanıt vermiş olalım.

1- Demir Grup’un, Belediye Sineması’ndan dolayı Zonguldak Belediyesi’ne bir kuruş kira borcu yoktur. Kira sözleşmesi devam ettiği sırada Sayın Muharrem Akdemir’in ricası üzerine, kiracılık hakkından feragat ederek, karşılıksız olarak Belediye Sineması, Zonguldak Belediyesi’ne, yani Zonguldak halkına teslim edilmiştir. Sayın Akdemir’in, Demir’lerden icazet almasına, ya da Demir’lerin lutufta bulunmasına ihtiyacı yoktur.

2- Nitelikli gazetenin, nitelikli mektubunda Muharrem Akdemir’in “kuyruğundan” söz ediliyor. Sayın Akdemir’in meydanda bir kuyruğu görülmüyor. Ancak, bir “kuyruğu” vardır mutlaka. Çok merak ettiyseniz, gidin size gösterebilir.

3- Demir Grup, Zonguldak halkını daima saygıyla ve minnetle karşılayan bir kuruluştur. Halkı saf veya salak görmesi aklından bile geçmez. Ancak bu mektubu yazanı da, yazdıranı da hem salak, hem de asalak görüyoruz. Demir Grup, sinemanın devri karşılığında hiçbir talepte bulunmadı. Aksini söylüyorsan, o mektubu adli makamlara verebilirsin.

4- Demir Grup’un, Sayın Davut Acar ile hiçbir alışverişi yoktur. Olsa bile, iki şirket arasındaki ticari ilişki seni neden ilgilendiriyor?

5- Nitelikli gazeteciye son bir şey söyleyelim.

Başkan Akdemir, Davut Acar ve Demir’lerden ne istedin de alamadın?

Senin kuyruk acın nedir?..

Boşuna da uğraşma !..

Buralardan sana avanta çıkmaz!

(Haber Merkezi)

 

zonguldak haberleri muharrem akdemir son dakika haberi haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KELLER KÖYÜ MUHTARI
KELLER KÖYÜ MUHTARI
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM