Uysal, AK Parti ailesi ve yetimleri ağırladı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AK Parti ailesini ve yetimlere iftar verdi.

Uysal, AK Parti ailesi ve yetimleri ağırladı
Bu içerik 566 kez okundu.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AK Parti ailesini ve yetimlere iftar verdi. 
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Yaşlılar ve Gençler evinde AK Parti’nin kuruluşundan bu güne görev almış yöneticileri, belediye başkan adaylarını, ilçe başkanları dâhil AK Parti ailesini ve yetimleri iftar sofrasında ağırladı.
İftara AK Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Ali Kemal Karaca, AK Parti Kurucu İlçe Başkanı Muhammet Köse, önceki dönem ilçe başkanları Mustafa Demiray, Erol Şahin ve Adem Öztürk, AK Parti 2009 yılı Belediye Başkan Adayı Yüksel Balcı, MÜSİAD Şube Başkanı İbrahim Sezer, partinin kuruluşundan bugüne görev almış eski ve yeni yöneticiler, Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Alagöz ve yönetimi, Kadın Kolları, Belediye Başkan Yardımcıları Esra Alpago, Ayhan Atay, Atilla Bulak, bazı belediye meclis üyeleri, yetimler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
İftar sofrasının paylaştıkça bereketlendiğine vurgu yapan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, tutulan oruçları, yapılan ibadetlerin kabul olmasını diledi. Uysal konuşmasında, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayında, iftar soframız paylaştıkça bereketleniyor..Bu akşam da kuruluşundan bugüne görev almış, yöneticilik yapmış, Belediye Başkan adayı olmuş, partimiz için emek vermiş ilçe başkanlarımız dahil AK Parti ailesi, yetimlerimiz ve siz değerli halkımızla birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Katılımlarınız için çok teşekkür ediyor, birlik ve beraberlik içerisinde Ramazan Bayramına da ulaşmayı diliyorum” dedi.
Belediye hocaları tarafından okunan Kur’an-ı Kerim ve edilen duaların ardından birlikte iftar açıldı.

hüseyin uysal haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KELLER KÖYÜ MUHTARI
KELLER KÖYÜ MUHTARI
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM