Advert
Advert

Kantarcı, Ömer Ünal’ı yalanladı

Kantarcı, Ömer Ünal’ı yalanladı
Bu içerik 5232 kez okundu.

Filyos’ta haksız-hukuksuz işlemleri nedeniyle bir süredir kamuoyunda tartışılan Belediye Başkanı Ömer Ünal’ın, Çaycuma’da yaptığı hizmetlerle ve düzgün kişiliği ile tanınan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı'yı da çetrefilli işlerine karıştırmak istemesi tepkiyle karşılandı.

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Ömer Ünal’ın araç alımı ile ilgili iddiasını yalanlayarak sert tepki gösterdi.

 

Kantarcı, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal’ın kendisiyle ilgili iddialar nedeniyle yaptığı basın toplantısında Çaycuma Belediyesi’nin de yüklenici firmaya araç aldırdığı şeklindeki iddiasını yalanladı.

Kantarcı, açıklamasında, “ Çaycuma Belediyesi yüklenici firmaya araç aldırmamış, aksine firma ihale şartnamesinden doğan bir yükümlülüğü yerine getirmiştir” dedi.

Başkan Kantarcı, Filyos Belediye Başkanı’nın kendi durumunu kurtarmak için Çaycuma Belediyesi’ni zan altında bırakmak istediğini söyleyerek, “Araçla ilgili işlemlerin her süreci şeffaflık içinde gerçekleşmiş, basın aracılığıyla kamuoyuna aktarılmıştır. Kendi durumuna meşruiyet kazandırmak için konuyla ilgili sanki bazı kuşkulu yanlar varmış gibi imalarda bulunup, Belediyemizi zan altında bırakması kabul edilemez” şeklinde konuştu.

(Haber Merkezi)

zonguldak haberleri bülent kantarcı ömer ünal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHTARLAR KONUŞUYOR 21 EYLÜL 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 21 EYLÜL 2017
ANA HABER - 21 EYLÜL 2017
ANA HABER - 21 EYLÜL 2017