Fener’de çalışmalar sürüyor

Fener’de çalışmalar sürüyor
Bu içerik 1528 kez okundu.

 

Amatör Küme’nin yükünü çeken Fener Sentetik Sahası yoğun maç ve antrenman programı sonrası takımların taleplerini karşılayamaz hale gelmişti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, sentetik sahanın üst kısmında bulunan toprak sahanın sentetik yapılması konusunda gelen talepler sonrasında harekete geçti. İhalesi yapılan sahada çalışmalar başladı.

Yaklaşık 3 ay sürecek olan çalışmalar sonrası sahanın zemini sentetik çim yapılarak düzenlenecek ve amatör takımlara idman sahası olarak hizmet edecek.

Sahanın yapılması ile birlikte büyük bir eksiğin giderileceğini belirten Futbol İl temsilcisi Metin Malkoç, ASKF ve  Futbol İl temsilciliği olarak hizmeti  geçenlere teşekkür ederek şöyle konuştu: ”Biliyorsunuz  Fener sahası merkez’de amatör kümenin yükünü  çeken bir tesisti. Takımlar çok olduğu için antrenman  ve maç yoğunluğu  oluşuyordu. Takımlarımızın saha sıkıntısını  diye getiriyorlardı. ASKF Başkanımız Kemal Demir ile  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz ile yaptığımız görüşmeler sonrasında   Fener sahasının  üst  kısmındaki  küçük sahanın sentetik  yapılması konusunda  taleplerimizi dile getirdik. Sağ olsun müdürümüz olumlu yaklaştı. Sahada çalışmalar başladı.  Bitinde en azından küçükler maçlarını burada oynatabileceğiz. Takımlarımız antrenman yapabilecek. Ben ASKF ve Futbol İl Temsilciliği ardına   sahanın yapımında emeği geçen  herkese  teşekkür ediyorum.”

fener zonguldak haberleri haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017