AK Partili Belediye Başkanı kendi vekillerini kötüledi!..

AK Partili Belediye Başkanı kendi vekillerini kötüledi!..
Bu içerik 2068 kez okundu.

BU SÖZLERİ KİM SÖYLEDİ?

Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, 2016 yılı Şubat ayında gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Gamze Taşdemir’e yaptığı iddialı açıklamalarda boyundan büyük laflar söylemişti!

Açıklamasında Filyos’un Bartın’a bağlanması durumunda ikinci bir Amasra olabileceğini vurgulayan Ömer Ünal: “Zonguldak ölmüş’, ‘Zonguldak’tan bir şey olmaz’, ‘Bu siyasetçilerle bir yere varılamaz’ diyerek kendi partisine, milletvekillerine kamuoyu huzurunda aklı sıra tepki göstermişti.

İŞTE O SÖZLER:

‘ZONGULDAK ARTIK ÖLMÜŞ’

Filyos’un ikinci Amasra olamayacağını belirten Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal şunları söyledi: “Filyos Bartın’a bağlanırsa ikinci Amasra olur! Zonguldak’ta kalırsa olmaz! Filyos Bartın sınırları içerisinde olsaydı ikinci Amasra olurdu, ancak Filyos’un bir şanssızlığı var Zonguldak’ın sınırları içerisinde kalmış. Zonguldak il sınırları içerisinde ne ikinci bir Amasra olur ne de başka bir şey olur! Zonguldak’ta hiç bir şey olmaz! Zonguldak artık ölmüş, kimseden artık çekincem yok.”

‘BU SİYASETÇİLERLE OLMAZ’

Zonguldak’ta kimsenin iş yapma peşinde olmadığını açıklayan Ömer Ünal: “Benim kimseden korkum yok. Kimse iş yapma peşinde değil! Artık yetti, bu işin dönüşü yok. Zonguldak’ta millet mikrofonu bulduğu zaman konuşuyor. Beni ilgilendirmez, Bakan ya da milletvekili bana kızmasın diyenler var. Tekrar söylüyorum.  Zonguldak bu sendikalarla, bu sivil toplum örgütleriyle, bu siyasetçileriyle bir yere gidemez” dedi.

 

 

zonguldak haberleri ömer ünal filyos son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017