“Zonguldak için bir kazanç” (Videolu haber)

“Zonguldak için bir kazanç” (Videolu haber)
Bu içerik 1150 kez okundu.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun gündeme ilişkin gazetecilerin soruların cevaplandırdı.

Milletvekili Hüseyin Özbakır’ın AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı seçilmesini değerlendiren Zeki Tosun, “21 Mayıs’ta yapılan 3.Olağanüstü Kongremizde Milletvekilimiz Hüseyin Özbakır Merkez Disiplin Kuruluna (MDK) seçilmişti. Geçtiğimiz günlerde yapılan toplantıda ise MDK’nın başkanı olarak seçildi. MDK partilerin en önemli kurullarından bir tanesidir. Bu Zonguldak için bir kazançtır” dedi.

 

MİLLETVEKİLERİMİZİN BİRİNİ BAKAN OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ

Kabine değişikliği konusunda gazetecilerin bakan beklentimiz var mı sorusun yanıtlayan Zeki tosun, “İl Başkanı olarak her zaman bakan beklentimiz olur elbette. Üç tane milletvekilimiz var yapılacak olan kabine değişikliğinde en az bir tanesini bakan olarak görmek istiyoruz. Bu bizi, Zonguldakımızı ve tüm vatandaşlarımızı mutlu eder” diye konuştu.

 

BAKANLIKTAN HEYET DÜN GELDİ

Hastane yeri konusunda açıklama yapan Zeki Tosun, “Hastane yeri konusunda dün Zonguldak’a heyet geldi. İncelemeler yapılmak suretiyle bizde detayları öğreneceğiz. Mevcut yerlere bakılmak suretiyle Bakanlık nezdinde değerlendirilmeye alındı” şeklinde konuştu.

 

GELİK’TEKİ MADEN KAZASI..

Gelik’te ki maden kazası hakkında açıklama yapan İl Başkanı Zeki Tosun, “Enerji Bakanlığı Müsteşar yardımcısı Zafer Benli ilk günden beri bizle beraber incelemelerde bulundu. Tabi madencilik zor bir sektör. Tabi bu maden ocağı duyduğumuz gördüğümüz kadarıyla denetimleri yapılan, düzgün ocaklardan bir tanesi. Ekipmanları ve iş güvenliği olsun her şeyinin tam olduğu söyleniyor. Bakanlık müfettişlerinin incelemesi sonrası tüm detaylar ortaya çıkacaktır. Bize bir eksiklik olduğu söylenmedi ancak teknik konularını da fazla bilemiyorum tabi” dedi

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi zeki tosun hüseyin özbakır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM