ÖNDER’de yeni yönetim işbaşında

ÖNDER’de yeni yönetim işbaşında
Bu içerik 933 kez okundu.

Zonguldak Önder İmam Hatipliler Derneği Başkanı Zekeriya Uçar, kongreyi yaptıklarını ve yeni yönetimi seçtiklerini söyledi.

Zonguldak Önder İmamhatipler Derneği Başkanı Zekeriya Uçar, “Öncelikle memleketimizin, milletimizin ve İslam aleminin mübarek ramazan ayını tebrik ediyorum. Ramazan ayının birlik ve beraberliğimize; sağlık ve sıhhatimize, huzur ve afiyetimize, uyanmamıza ve şuurlanmamıza vesile olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ediyorum. Olağanüstü kongre ile yönetime geldik. Bu kongrede Zonguldak İmam hat ip liseleri mezunları ve mensupları derneği olan ismimizi Önder İmamhatipliler Derneği olara değiştirdik. Tüzüğümüz gereği 28 Mayıs 2017 Pazar günü Güney Mahallesi Hürriyet Caddesi no: 24 Kozlu Zonguldak adresindeki yurtta derneğimizin olağan kongresini yaptık. Yönetim kurulu sayımızı genel merkezinin yapınsa uygun hale getirmek için küçük değişikliği yaparak 15’e yükselttik. Yeni yönetim kurulu bir önceki yönetimden bir kısım arkadaşlar ve yeni üyelerden oluştu. Bu vesile ile yeni yönetim kuruluda görev almayan arkadaşlara hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Yeni katılan arkadaşlara da başarılar diliyorum.

Kongremizin hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum” dedi.

Zekeriya Uçar yeni yönetim kurulunu şu şekilde açıkladı:

“Zekeriya Uçar, Turhan Şalvarcıoğlu, Mehmet Gök, Bekir Selçuk, Necmettin Taşcıoğlu, Selahattin Çolak, Muharrem Poyraz, Recep Küçük, Orhan Sağlam, Recep Ali Kanberoğlu, İlker Danacı, Harun Akgül, Tahir Güven, Şuayip Şahin, Niyazi Arat”

(HABER-ERCAN DEMİR)

Zekeriya Uçar haber son dakika haeri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017