Akdemir; Zonguldaksporumuzun gelire ihtiyacı var

Akdemir; Zonguldaksporumuzun gelire ihtiyacı var
Bu içerik 2358 kez okundu.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Zonguldakspor’umuz gerçekten gelire ihtiyacı olan bir kulübümüz ve kesin ona kaynaklar yaratmamız lazım” dedi

Valilik görüşmesinde Kapuz Plajı’nın otopark ve giriş ücretlerinin Zonguldakspor’a, işletmesinin ise belediyeye ait olarak karar verilmişti. Ancak CHP belediye meclis grubunda bu karara karşı çıkıldığı şeklinde yerel basında haberler yer almıştı. Bu haberi Muharrem Akdemir’e sorduk. Akdemir, CHP Grubunda kabul olmadığı yönünde çıkan haberlere ilgili olarak ta “Yok yok hayır. Yanlış bilgi” dedi.

Zonguldakspor’un gözbebekleri olduğunu belirten Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Zonguldakspor bizim gözbebeğimiz. Zonguldaksporumuz gerçekten gelire ihtiyacı olan bir kulübümüz ve kesin ona kaynaklar yaratmamız lazım. Sayın Valimizle birlikte adımımızı attık beraberce ve ne gerekiyorsa yapmaya çalışacağız” diye konuştu.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir yaptığı açıklamanın ardından Vali Ali Kaban ile görüşmeye gitti.  Akdemir, Kapuz plajı ile ilgili olarak “Sıkıntı yok. Olması gereken Kömürspor’a nasıl yardımcı olabileceksek kanun, tüzük, yönetmelik düzeyinde onunla ilgili görüşmeye gidiyorum” diye konuştu.

Görüşmede Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Belediye Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve Vali Ali Kaban'ın bir araya geldiği ve görüşme yaptıkları öğrenildi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

muharrem akdemir zonguldakspor haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017