Metin Demir: ‘Hayal önce hayal etmekle gerçekleşir’

Metin Demir: ‘Hayal önce hayal etmekle gerçekleşir’
Bu içerik 1470 kez okundu.

Gökçebey’de kurulumu planlanan Manda OSB’yi incelediler

Metin Demir: ‘Hayal önce hayal etmekle gerçekleşir’

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir, beraberinde ki heyet ile birlikte Gökçebey’de kurulumu planlanan Manda OSB’de incelemelerde bulundular.

İzmir Teta Teknik Tarım yetkilileri Ömer Tömek ve Harun Reha Şahin’in yanı sıra Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Sarsık, Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Ali Doğu, Bakka yetkilisi Mehmet Çetinkaya ile Gökçebey’de kurulumu planlanan Manda OSB için ZTSO Başkanı Metin Demir ile fikir alışverişinde bulundular.

Gerçekleştirdikleri incelemeyi değerlendiren ZTSO Başkanı Metin Demir: “Hayal nasıl gerçekleşir? Hayal önce hayal etmekle gerçekleşir, dedik ve düştük yollara. İzmir Teta Teknik Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Tömek ve Teta yetkilisi Harun Reha Şahin, ZTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Özkan, ZTSO Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya, BAKKA Genel Sekteri Recep Serkan ALKAN ile kurulma çalışmaları devam eden Manda OSB için uzman gözüyle yerinde incelemelerde bulunduk. Bu güzel çalışmanın Zonguldak adına daha verimli, bölgemizin gelişmesi adına katkı sunacağını düşürüyoruz” dedi.

 

metir demir ztso zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017