Gümüşhanelilerden Bircan’a kutlama ziyareti (Videolu haber)

Gümüşhanelilerden Bircan’a kutlama ziyareti (Videolu haber)
Bu içerik 997 kez okundu.

 

Zonguldak Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Yaşar Köksal, beraberinde yönetim kurul üyeleriyle birlikte, Zonguldak Uzunmehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Abdullah Bircan’a makamında kutlama ziyaretinde bulundular.

Zonguldak Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Yaşar Köksal, Abdullah Bircan’ı kutladığını belirterek, “ Sayın Abdullah Bircan’la önceden beri tanışıklığımız var Devlet Hastanesi’nde başhekimlik yaptığı dönemden bu tarafa. Burada da başhekim yardımcısıydı ve şimdide Başhekim oldu. Biz kendisine hayırlı olsun diliyoruz. Başarılarını temenni ediyorum. İnşallah görevinde başarılı olur. Hayırlı olsun” dedi.

Uzunmehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Abdullah Bircan’da ziyaret için konuklarına teşekkür ederek, “Ben sayın başkanımıza teşekkür ediyorum. Bundan 6 ay önce sayın yöneticimiz Fatih Akça’nın İl Halk Sağlığı müdür olmasında sora hastanesinde ben başhekim Yardımcısı olarak görev yapmaktaydım. Bir hafta önce yönetici olara bakanlığımız tarafından atandım ve göreve başladım.

Hastanenin sorunları biliyo8ruz. Buradaki tek amacımız ve isteğimiz hasta memnuniyeti ve çalışan memnuniyeti sağlamak. Arkadaşlarımızla beraber hızlı bir şekilde çalışmalara başladık. Çalışmalarımıza devam ediyoruz ve inşallah hayırlara vesile olur diyoruz” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Gümüşhanelilerden Bircan’a kutlama ziyareti son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 22 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017