TEK-DER üyeleri iftarda buluştu (Videolu haber)

TEK-DER üyeleri iftarda buluştu (Videolu haber)
Bu içerik 676 kez okundu.

Teknik Elemanlar Derneği Zonguldak Şubesi tarafından her yıl ramazan ayını ilk Pazar günü düzenlenen iftar programı yapımdı.

Pazar günü Memurlar Lokali’nde düzenlenen iftar programınına AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Memur-Sen İl Başkanı Kamuran Aşkar, TTK Genel Müdür Yardımcısı İsmail Güner, TTK eski Genel müdürü Burhan İnan, çeşitli sendika ve siyasi parti il temsilcileri ile yüzlerce sayıda Tek-Der üyesi ve aileleri katıldı.

İftar öncesinde Kur’an-ı Kerim okundu.

Ardından iftar açıldı.

İftar sonrasında ise dualar okundu.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu yaptığı konuşmada,  “Hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Bu güzel akşamda bir iftar yemeğinde sizlere birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Yapılmakta olan bu iftarımızın öncelikle Tek-Der’imize, üyelerine hayırlar getirmesin temenni ediyorum. Hepinizin bildiği gibi mübarek ramazan ayın içerisindeyiz. Cenab-ı Allah bu mübarek ayını ibadetlerle geçirmeyi Allah nasip eylesin. Ramazan hepimizin malumu olduğu üzere dayanışma, kaynaşma ve paylaşma duyguların si zirveye çıktığı ımübarek bir ay ve bu ay vesilesiyle dünyada ki müslümamın kanının da inşallah sona ermezsine vesile olur diyorum., Cenab-ı Allah’tan temenni ediyorum. Cenab-ı Allah bizlere ailemizle birlikte. Etrafımızla birlikte ramazanlara ve bayramlara inşallah eriştirsin diyorum. Bu iftar programında emeği geçen kim varsa hepsine teşekkür ediyorum ve hepsini saygıyla sevgiyle selamlıyorum. Ramazan ayınınız mübarek olsun” dedi

 

Tek-Der Başkanı Mustafa Şimşek’te,

“Tüm üyelerimizin Ramazan ayını tebrik ediyorum. Hayırlara vesile olmasını dilerim. Katılan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah seneye görüşmek üzere” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 EKİM 2017
ANA HABER 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017