Adliye Koridorları Renkleniyor...

Adliye Koridorları Renkleniyor...
Bu içerik 902 kez okundu.


Bülent Ecevit Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim elamanı ve öğrencileri tarafından üretilen yağlı boya resimleri Zonguldak Adalet Sarayı'nda sergilenecek. 

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer ve Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Hakan Yağız arasında konuyla ilgili protokol imzalandı.

Başsavcı Yağız yaptığı açıklamada: 'Bülent Ecevit Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim elamanı ve öğrencileri tarafından üretilen yağlı boya resimlerinin Zonguldak Adalet Sarayı'nda sergilenmesine ilişkin protokol, Cumhuriyet Başsavcılığımız ve Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer'in katılımıyla imzalanmıştır.

Proje kapsamında Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim elemanları ve öğrencilerin 2016/2017 Akademik Yılı içerisinde yapacakları sanat eserlerinin bir bölümünün Zonguldak Adalet Sarayı'nda sergilenmesi amaçlanmaktadır.

Projede emeği geçen başta Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer olmak üzere, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı, öğretim elemanları ve öğrencilerine şükranlarımı sunarım' şeklinde konuştu...

 

zonguldak haber hakan yağız beü mahmut özer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017