Kanberoğlu TBMM’deydi (Videolu Haber)

AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu, Ankara’da ilçe yatırımlarını takip etti

Kanberoğlu TBMM’deydi (Videolu Haber)
Bu içerik 767 kez okundu.

AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu, beraberinde Kilimli İlçe Mili Eğiktim Müdür Ayhan Yılmaz ve Kilimli Halk Eğitim Merkezi Müdür Kenan Bayrak ile birlikte TBMM’de AK Parti Zonguldak Milletvekillerini ziyaret etti.

Mahmut Kanberoğlu’nu Milletvekili Özcan Ulupınar’ın makamın da meclis ziyaretlerini değerlendirdi.

Milletveklileri ziyaretlerini değerlendiren AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu, “Sayın Vekilimiz öncelikle nezaketinden ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Kilimli İlçe Mili Eğitim müdürümüz ve halk Eğitim müdürümüzle beraber Kilimli’de ki eğitim yatırımları, spor lisesi’ne yurt talebimiz var ve yatırım programına alındı. Yerinin tayin edilmesi konusunda bir kaç ziyaretimiz olacak. Mili Eğitim Bakan Yardımcımız Orhan Erdem beyi ziyaret edeceğiz. Anakara ziyaretimizin sebebi de budur. Çevre Şehircilik Bakanlığı müsteşarlığına Sayın milletvekilimiz ile bir ziyaret gerçekleştirdik. Her daim Kilimli ilçemizle alakalı vekilimizin bizlere vermiş olduğu Kilimli halkı adına kendilerine teşekkür ediyorum” dedi

 

ULUPINAR: KİLİMLİ’YE KAMU YATIRIMLARIN SÜRATLİ ŞEKİLDE GELMESİ İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ

AK Parti Zonguldak milletvekili Özcan Ulupınar’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bende başkanıma ve müdürlerime teşekkür ediyorum. İnşallah Kilimli’miz ilçe oldu. Oraya kamu yatırımları süratli bir şekilde gelmesi için mücadele veriyoruz” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi mahmut kanberoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 EKİM 2017
ANA HABER 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017