U16 Grup merkezleri belirlendi

U16 Grup merkezleri belirlendi
Bu içerik 702 kez okundu.

 

Kozlu Bolu, Ereğli Karabük’te mücadele edecek

Zonguldak’ı U-16 Türkiye Şampiyonası  birinci kademe maçlarında  temsil edecek olan  Kozlu Taşkömürspor ve Kdz.Ereğli Belediyespor’un mücadele edeceği grup merkezlerini belirlemek için kura çekimi  gerçekleştirildi. Amatör Spor Kulüpleri  Federasyonu’nda  yapılan kura çekimine  ASKF Başkanı Kemal Demir, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç,  Saha Komiserleri Dernek Başkanı Bülent Tuna, TÜFAD  yönetim kurulu üyesi Nihat Ürer,  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Spor Şube Müdürü İbrahim Açıkgöz ve kulüp temsilcileri katıldı.

ALT YAPIYA DESTEK VERECEĞİZ

 Kura çekimi öncesinde   takımlara başarılar dileyen ASKF Başkanı Kemal Demir, şunları söyledi,” Ben iki  kulübümüzünde  bizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum ve başarılar diliyorum. Biz  alt yapıyı destekleyen bir ekibiz. Oynanacak  grup maçlarına gelerek takımlarımızı destekleyeceğiz. Alp yapıya önem veren kulüplere elimizden gelen desteği vereceğiz. Ben bir kez daha başarılar diliyorum”

 Futbol taban birlikleri temsilcileri de yaptıkları kısa konuşmalarda   başarı dilediler.

GRUP MERKEZLERİ BELLİ OLDU

 Konuşmaların ardından kura çekimine geçildi. Kozlu Taşkömürspor Bolu grubunu, Kdz. Ereğli Belediyespor ise Karabük grubunu  çekti.

3 GRUPTA ŞAMPİYON OLDUK

Karabük’te yapılacak olan ilk kademe maçlarından çıkmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Kdz.Ereğli Belediyespor alt yapı antrenörü  Ömer Durak, şunları söyledi ” Altyapı  kadromuzda  rotasyon yaparak gençleştirmeye gittik. 2000-2001 doğumu oyuncularımız ağırlıkta. Üç kategoride  şampiyonluk yaşadık. U16’da Karabük grubunda başarılı olarak ikinci tura çıkmak istiyoruz”

BU SENE TUR GEÇMEK İSTİYORUZ

 Karabük  grubunu istemelerine rağmen kura çekiminde Bolu grubu çıktığını belirten Kozlu Taşkömürü antrenörü  Abdülkerim Kalyoncu ise şu duygulara  yer verdi,” Biz kurada Karabük grubunu istemiştik. Çünkü oradaki takımlar biraz daha bize  denk gibi geldi. Ancak Bolu grup merkezini çektik. 2 Ankara, 2 İstanbul ve Karabük takımı ile  karşılaşacağız. Her sene 2-3 kategoride  gruba gitmemize rağmen tur atlayamıyoruz. Bu  kez ikinci tura çıkmak için  tüm gücümüzle mücadele edeceğiz” HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM