Dekoratif Ahşap Boyama Kursu Sergisi açıldı (Videolu Haber)

Dekoratif Ahşap Boyama Kursu Sergisi açıldı (Videolu Haber)
Bu içerik 1295 kez okundu.

Zonguldak’ta Dekoratif Ahşap Boyama Kursu sergisi açıldı

Zonguldak Güzel Sanatlar Galerisi’nde ki sergini açılmışını Fatih Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Betül Yıldırım yaptı.

Açılış sonrasında sergide gezildi.

Sergi hakkında bilgi veren kurs öğretmeni Binnur Cin, “Sergimiz Bahçelievler Mahallesi kursiyerlerimizin sergisidir. Bahçelievler mahallesinde ilk kez açtık bu kursumuz Halk Eğitim merkezimizin desteğiyle tabiî ki. Beş aylık bir kurstu ve beş aylık sürede bu kadar iş çıkarabildik. Kursiyerlerimizin ilk yılı olma sına rağmen çok güzel çalıştılar, profesyonelce çalıştılar ve sağ olsun çok zevkli bir çalışma geçirdik. Ürünlerimizi aynı zamanda dönem içerisinde de satışlarımız oldu ve şu anda güzel satışlarımız oldu ve tüm halkımız sergimize ve kursumuza bekliyoruz” dedi.

Fatih Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Betül Yıldırım’da, “Çok çeşitli alanlarda kurslar açıyoruz Halk Eğitim merkezi olarak. Burada el sanatları alanında Ahşap Süsleme alanında açtığımız bir kurs. Binnur cin öğretmenimizin de dediği gibi ilk kez katılmalarına rağmen çok güzle ürünler ortaya çıkmış. Ben tüm kursiyerlerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Katılımlarımızın artmasını talep ediyorum tüm halkımızdan. Her türlü kurs açabiliyoruz yeter ki katılım sağlansın. Bu şekilde birçok kurslarımız devam edecektir ve açılışlarımızda aynı şekilde” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi sergi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM