Zonguldakspor’a gelir kapısı olacak

Zonguldakspor’a gelir kapısı olacak
Bu içerik 6108 kez okundu.

 

 

Spor-Toto İkinci Lig’de mücadele eden Zonguldakspor, maddi gelir sağlamak adına ikinci bir otoparkın ihalesini aldı.

Bir süredir Lavuar alanının bir kısmını otopark kullanan Zonguldakspor,yeni Adliye binası önündeki  otopark ihalesini  alarak kulübün gelir kapılarına bir yenisini ekledi.

ADLİYE  ÖNÜNE YENİ OTOPARK

İhaleye katılımın fazla olmasından dolayı fiyatının biraz yükseldiğini belirten Kulüp Başkanı Süleyman Caner, şunları söyledi”  Mevcut  lavuar alanındaki otoparka ilave olarak yeni bir otopark projemiz vardı. Yeni Adliye binasının yapıldığı bölgedeki otopark ihaleye çıktı. Biz Zonguldakspor olarak bu ihaleye girdik. Kulüp olarak girdik. Yani şahıs olarak değil spor kulübü olarak girdik.  Buradan elde edilecek  gelir, şahsın cebine değil kulübün kasasına  girecek.  Buna rağmen Zonguldak Kömürspor kulübünden hariç il içinden ve il dışından katılımlar oldu. İhaleye kulüp katıldığını  bilinmesine rağmen yinede şahısların girmesi hoş olmadı. Sonuçta  fiyat yükseldi. İhaleyi Zonguldak Kömürspor  Kulübü aldı. 15 gün  itiraz süresi var. Onu bekliyoruz. Ona göre yol alacağız. Kulübün gelir kapılarını çoğaltmak için  çalışmalarımız sürüyor.”  

VALİ KABAN YER BULDU

Zonguldakspor’a gelir getirmek için  açmayı planladıkları Büfe’ye Vali Ali Kaban tarafından  yer bulunduğunu belirten Caner, Kaban’a desteklerinden dolayı teşekkür etti,” Zonguldakspor’a gelir getirecek proje üretmeye çalışırken, başka kulüplerin uyguladığı  Büfe işletme sistemini  başlatmak istiyoruz. Bu anlamda top şeklinde Kırmızı-Lacivertli renklerde  bir büfe yaptırdık. Büfe bir süredir kargo alanındaki otopark’ta  bekletiliyor. Yer sorunu yaşadığımız için şehir merkezine  yerleştirememiştik. Sayın Valimiz Ali Kaban, bize her konuda destek olduğu gibi bu konuda da  yardımcı oldu.Yer gösterdi. Önümüzdeki günlerde yerleştirip faaliyete sokacağız. Buradan  elde edilecek olan gelir kulübün kasasına girecek. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz”

İSİMLER NETLEŞİYOR

 

2 Haziran’da yapacakları kongre öncesinde yönetim listesinin oluşmaya başladığını anlatan Caner, sözlerini şöyle tamamladı” 

Kongre çalışmalarımız devam ediyor. Yönetime  girecek isimlerden bazıları netleşti. Bazıları netleşmek üzere. Çalışmalarımız sürüyor. En son hepsini masaya yatırıp Zonguldakspor’a  faydalı olacak isimlerden bir liste oluşturacağız.”

HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
AYAN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR
AYAN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR