Raketler terfi için sallanıyor

Raketler terfi için sallanıyor
Bu içerik 602 kez okundu.

Masa Tenisi Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan 3’üncü lige  terfi müsabakaları Zonguldak’ta  başladı.

19-21 Mayıs tarihleri arasında Site spor salonunda oynanan müsabakalara Türkiye’nin çeşitli illerinden 47 erkek,22 bayan takımı  katılıyor. 2 kız 2 erkek olmak üzere 4 Zonguldak temsilcisi de 3’üncü Lige çıkmak için mücadele ediyor. 

400 KİŞİYİ MİSAFİR EDİYORUZ

 

69 takımdan toplam 400 sporcu ve idarecinin katıldığı terfi müsabakaları hakkında bilgi veren Masa Tenisi İl Temsilcisi Haldun Çakan, katılan  tüm takımlara  başarılar dileyerek şunları söyledi,” Masa Tenisi Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan üçüncü lige terfi  müsabakalarına ev sahipliği yapıyoruz.Müsabakalara Türkiye’nin çeşitli illerinden 47 erkek, 22 bayan takımı katılıyor. Zonguldak olarak 2 erkek, 2 bayan takım üçüncü lige çıkmak için mücadele ediyor. 3 gün serecek olan  turnuva boyunca 400’e yakın  sporcu ve idareciyi   misafir ediyoruz. 10’u Zonguldak  Bölgesi olmak üzere 34 hakem görev yapıyor. Dereye girecek olan takımlar üçüncü  lige terfi edecekler. Ben katılan tüm takımlara ve sporculara başarılar diliyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”

ZONGULDAK’TAN 4 KULÜP KATILIYOR

  

Zonguldak Deniz Tenis İhtisas Kulübü olarak  üçüncü lige terfi etmek için mücadele ettiklerini belirten  Muammer Kural ise  şunları söyledi,” Terfi müsabakalarına Zonguldak Özel İdare Yolspor kız ve erkek takımı, Deniz Tenis İhtisas Kulübü kız ve erkek takımı olmak üzene  4 takımla katılıyoruz. Biz Deniz Tenis İhtisas kulübü olarak terfi müsabakalarından çıkarak üçüncü ligde mücadele etmek istiyoruz”

HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
AYAN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR
AYAN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR