Ahmet Karayılmaz gazilerin ellerinden öptü (Videolu Haber)

Ahmet Karayılmaz gazilerin ellerinden öptü (Videolu Haber)
Bu içerik 1422 kez okundu.

Zonguldak Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, beraberinde Zonguldak Gençlik Merkezi Müdür Hakan Yüksel ile birlikte Türkiye Muharip Gaziler derneği Zonguldak şubesi başkanı Ramazan çakal ve yönetim kurul üyelerini ziyaret etti.

Ziyarette Ahmet Karayılmaz dernek Başkanı ramazan çakal ve orada bulunan tüm gazilerin ellerinden öperek, “Onlar bizim her şeyimiz. Özgür ve hür yaşıyorsak gazilerimizin sayesindedir” dedi. Karayılmaz sözlerine şu şekilde devam etit:

“Bugün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı. Tüm gençlerimizi, yaşlısıyla, genciyle hep beraber kadınıyla, kızıyla hep birlikte kutlama programımız gerçekleştirdik. Bu program gerçekleşmesi sırasına en çok teşekkürü hak eden insanlarda, gruptan bir tanesi olan şehitlerimize ve gazilerimizi hiçbir zaman unutmamız mümkün değil. Bende bugünkü konuşmam rastgele her hangi spontane gelişen bir durumda konuşma sırasında gazilerimizi zikretmedim. Gazilerimize gidelim ve onlarla hasbial edelim ve özrümüzü kabul etsinler istedik, onlarla birlikte sohbet edelim istedik ve bugünü bu anlamda değerlendirmek istedik. Ayrıca bu vesileye tüm gençlerimizin, tüm Türk ulusunu bayramın kutluyorum. Bu uğurda şahadet şerbetini için şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize ağlıklı nice mutlu ve huzurlu yılar diliyorum. Onlar bizim atalarımız, Onlarla omuz omuza onların her zaman yanında olarak hayatımıza devam edeceğiz”

Ramazan çakal’da ziyaret için çok memnu kaldıklarını belirterek teşekkür etti. Çakal, “Bugün 19 Mayıs. Bugün çok anlamlı bir gün. Müdürümüz bu anlamlı günde bizi ziyaret ederek çok mutlu etti ve kedisine teşekkür ediyoruz” dedi

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017