Akdemir’den Milli sporculara ödül (Videolu Haber)

Akdemir’den Milli sporculara ödül (Videolu Haber)
Bu içerik 964 kez okundu.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı  çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Bu kapsamda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz , Milli Sporcular Melike Malkoç,  Rabia Oruçoğlu, Selma Karakoyun, Sare Bostancı, Berke İnaloğlu ve Antrenörleri Çetin Alturtaş, Orhun Demircan, Utku Duman ile birlikte  Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında  ziyaret ettiler. Milli Atlet Melike Malkoç, Amdemir’e çiçek taktım etti. Sporcuları ile tek tek tokalaşan Akdemir, bazılarını yakından tanıdığını belirterek  daha iyi dereceler beklediğini  ifade etti.

ALTIN İLE ÖDÜLLENDİRDİ

 

 Sporculara altın hediye eden Akdemir, başarılarının devamını dileyerek şunları söyledi”

“Sporcularımızı basından takip ediyorum. Elde ettikleri başarılar kolay olmuyor.Uzun bir çalışmanın karşılığı ve emeği. Yanınızda eğiticiler ve öğretmenler var. Onların sayesinde bu başarılara ulaştınız. Hepinizi tebrik ediyorum. Bu başarılar inşallah yükselerek devam eder. Hepinizi bir kez daha tebrik eder başarılarının devamını  diliyorum. ”dedi.

ZONGULDAK’IN GÜLEN YÜZÜ OLACAKLAR

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz ise Akdemir’e  teşekkür ederek şu duygulara yer verdi; “Gerçekten  çok güzel bir ortam. 19 Mayıs Atatürk’ü anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Zonguldaklı milli sporcularımızı önce sayın Valimiz Ali Kabanla, daha sonra da Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in kabulüyle bizi onurlandırdılar. Kendilerine. Teşekkür ediyoruz.Zonguldak’ın gülen yüzü olacak. Atletizm ve Boks’ta iki tane aslan gibi branş aslan gibi gençlerimiz, değerli antrenör arkadaşlarımız beraber bizim ki bir sevda. Zonguldak’ın adını sporla en iyi yerlerde duyurmayı hedefliyoruz. Atletizm ve boks bu anlamda Zonguldak’ın gülen yüzü olacak. Belediye Başkanımız Muharrem Akdemir’e de ziyarette bulunduk. “

HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017