ZONGULDAK İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

ZONGULDAK İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI
Bu içerik 1132 kez okundu.

Sosyal Güvenlik Haftası kutlamaları kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’nün İl Mili Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Zonguldak’ta okular arasında düzenlediği “Sosyal Güvenlik Elçileri” konulu kompozisyon yarışmasına katılan 18 okul arasında yarışmanın birinciliğini ve ikinciliği kazanan Zonguldak İlkokulu’nda ödül töreni düzenlendi.

Okul salonunda düzenlenen töre SGK İl müdür Arken Avcı. İl Mili Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Kapucu, SGK Merkez İlçe Müdürü İsmail Çetin katıldı.

 

Törende ilk olarak SGK İl Müdür Erkin Avcı minik öğrencilere hitaben Sosyal Güvenliği anlatan bir konuşma yaptı.

Avcı konuşmasında sosyal Güvenliğin çok önemi olduğunu söyledi.

 

Konuşmanı ardından yarışmada birinci olan Çınar Varol’a birincilik plaketini SGK İl Müdürü Erkin Avcı ve Kömür Saatini ise İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Murat Kapucu verdi.

Yarışmada ikinci olan Duru Güngör’e birincilik plaketini Okul Müdürü Fatma Günaydın ve kömür saatini ise SGK Merkez İlçe Müdür İsmail Çetin verdi.

Ödül töreni toplu çekilen fotoğraf ile son budu.

 

Okul Müdür Fatma Günaydın, “SGK İl Müdürlüğü’nün 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında düzenlemiş olduğu yarışmaya katılmaktan onur duyduk. Ayrıca İl Mili Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Beye de teşekkür ediyorum. Birici ve ikincilerimizin okulumuzdan çıkması okulumuz adına büyük bir guru kaynağıdır. Ben yarışmayı düzenleyen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

SGK İl Müdür Erkin Avcı’da, “Yine bir Sosyal Güvenlik Haftası, düzenlemiş olduğumuz yarışmadan dolayı Zonguldak İlkokulu’ndayız. İki tane dereceye giren öğrencimiz var belgelerini kendilerine takdim ettik. Umarız seneye de Türkiye’de dereceye girmeyi düşünüyoruz. Okulumuzun yönetimine canı gönülden teşekkür ediyor ve hayırlı günler diliyoruz” diye konuştu.

 

Son olarak İl Mili Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Kapucu ise “Mili Eğitim olarak dereceye giren çocuklarımız tebrik ediyoruz. Ödüllerini vermek için Zonguldak İlkokulu’na geldik. Başarını devamını diliyorum. Bu etkinliklere daha sık katılacağımız belirtiyoruz” dedi.

 

Yarışmanı biricisi Çınar Varol ve ikincisi Duru Güngör yarışmada dereceye girdikleri için çok mutlu olduklarını söylediler.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017