Kamu-Sen’den Ülkü Ocaklarına ziyaret

Kamu-Sen’den Ülkü Ocaklarına ziyaret
Bu içerik 971 kez okundu.

Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Kadir Bacıoğlu ve sendika başkanları, geçtiğimiz günlerde yeni görevine atanan Ülkü Ocakları İl Başkanı Recep Yavuz’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Kadir Bacıoğlu Recep Yavuz’a çiçek takdim etti.

Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı kadir Bacıoğlu, yaptığı konuşmada Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevine atana Recep Yavuz’u kutladığını ve görevinde başarılar dilediğini belirterek şunları söyledi:

BACIOĞLU: ÜLKÜ OCAKLARI HER ZAMAN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE TAÇ OLACAK SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIDIR.

Ülkü ocaklarının, Türk töresi ile yetişmiş olan gençlerin Kızıl Elma ve Turan ülküsü ile yoğrulmuş önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu hatırlatan Bacıoğlu, “Bugün Türkiye Kamu-Sen ailesi olarak Zonguldak ülkü Ocakları İl Başkanlığına yeni atanan Recep Yavuz kardeşimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Temennimiz ve beklentimiz odur ki, Türklük onur ve gururuyla yetişmiş, İslam ahlak ve şuurunu özümsemiş gençlerimizin Türk töresini yaşatacak şekilde bu değerli vakfımızda yetiştirilmesi ve eğitilmesidir. Biz, temenni ediyoruz ve biliyoruz ki, Ülkü Ocakları Türk töresi ile yetişmiş olan gençlerimizin Kızıl Elma hedefi ve Turan ülküsü ile yoğrulduğu bu ocaklar her zaman başımızın üstünde taç olacak sivil toplum kuruluşlarıdır. Ben bu göreve atanan değerli kardeşim Recep Yavuz’a görevinde başarılar diliyor ve temenni ediyor ve diliyorum Zonguldak’ta ülkü ocaklarının varlığını, yeniden bir şahlanışla hissettirecek, Zonguldak’ta çok değerli çalışmalara imza atacaktır. Tekrar Türkiye Kamu-Sen ailesi olarak kendisine görevinde başarılar diliyoruz, hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz” dedi.

RECEP YAVUZ: BİZLER BURADA TÜRKLÜK ONUR VE GURURU, İSLAM AHLAK VE ŞUURU İLE BİLİNÇLİ GENÇLER YETİŞTİRMEK ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZDİR

Ülkü Ocakları İl Başkanı Recep Yavuz’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, konukları teşekkür etti. Yavuz, “Başkanım çok güzel ifade etti. Bizler burada Türklük onur ve gururu, islam ahlak ve şuuru ile bilinçli gençler yetiştirmek öncelikli hedefimiz. Zaten ismimizden de anlaşıldığı üzere Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfıyız. Yani şu demek oluyor ki, ülkücü hareketin yetiştiği yer burasıdır. Ülkücü hareket burada yetişir, burada şekillenir ve daha sonra görevlerini yapmak üzere gerek kurumlarda, gerekse dernek ve vakıflarda yer alır. Kendim bizzat ülkü ocaklarından yetiştim, bugün il başkanıyım ama daha öncesinde ülkücü hareketin içinde bulunduğu bütün kurumlarda görev aldım. Türk Kamu-Sen’in içerisinde Türk Sağlık-Sen’in bir üyesiyim. Bu anlamda kendilerine artı bir sorumluluk daha yüklemiş oluyorum. Çünkü kendi üyeleri, kendi arkadaşları onlarla beraber yürüdük. Bundan sonra da beraber yürüyeceğimizi söylemek isterim. Tabiî ki ülkemiz zor bir süreç geçiriyor. Bu süreç içerisinde bizlere, özellikle milliyetçi ve ülkücü harekete büyük bir misyon yüklenmekte. Bu misyonu da gelişmiş, yetişmiş kadrolarıyla en iyi şekilde temsil edecek, en iyi şekilde bu yükleri üstlenecek ve üstesinden gelecektir” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM