Kongre tarihi belli oldu (Videolu Haber)

Kongre tarihi belli oldu (Videolu Haber)
Bu içerik 1241 kez okundu.

Spor- Toto İkinci Lig’de  mücadele eden Zonguldakspor’ da  merakla beklenen Kongre tarihi belli oldu. Yeni sezona güçlü bir yönetimle girmek isteyen Kırmızı-Lacivertli ekip, Olağan Genel Kurulunu  2 Haziran 2017 tarihinde  Saat 12.00’de Kulüp binasında yapacak. İlk Kongrede  çoğunluk sağlanamadığı taktirde  9 Haziran  aynı yerde ve saatte  ikincisi yapılacak.

ÖNCELİK KONGRE

Yönetim oluşturmak için görüşmelerini sürdürdüklerini belirten Kulüp Başkanı Süleyman Caner,  yaptığı açıklamada şunları söyledi, “ Yeni sezon hazırlıklarımızı başlatmak için önce kongremizi tamamlamak lazım. Bunun için kongre  tarihini belirledik. 2 Haziran’da saat 12.00’de  ilkini yapacağız. Çoğunluk sağlanamazsa  9 Haziran’da ikincisini yapacağız. İnşallah Zonguldakspor için  iyi yönetimi oluşturacağız.  Amacımız  Zonguldak’ı seven, katkı verecek  isimleri yönetime kazandırmaktır. Gayretimiz bu yönde.  Buradan sanayi kuruluşlarına ve iş adamlarına sesleniyoruz. Zonguldak’a duyarsız kalmasınlar. Ya kendileri, ya çocukları, yada aileden birini yönetime sokarak  Zonguldakspor’a katkı versinler. Takım  iyi yere gelirse kent  iyi yere gelecektir. Zonguldakspor’un iyi yere gelmesi ile birlikte bundan iş adamları, esnaflar, herkes  sebeplenecektir. Onun için  bizin tekliflerimizi iyi düşünsünler. Herkes  Zonguldakspor için elini taşın altına koysun.”

 KİMSE İLE GÖRÜŞMEDİK

 Transfer çalışmaları ile ilgili bilgi veren Kulüp Başkanı Süleyman Caner, şu anda tamamen kongreye  odaklandıklarını, gerek kendisinin,gerekse yönetimden birinin  transfer konusunda kimse ile bir görüşmelerinin olmadığını belirterek şunları söyledi;”Gündeme her gün isimler atıyor. Ama şunu samimiyetle söylüyorum.Bu konuda kimse ile görüşmemiz olmadı. Çeşitli kulüplerde oynayan futbolcuların yakınları veya  başka takımlarda oynayan futbolcuları Zonguldakspor’da görmek isteyen kişilerin çıkardığı söylemler  camiaya kulübümüzün ismi ile lanse ediliyor. Biz şu an için kongreye odaklandık. Kimse ile  direk, ne der aracı ile görüşmemiz olmadı. Bu söz konusu değil. Önce şu kongremizi yapılım, sonra transfere bakacağız” Diye konuştu.

HABER: ERCAN AYGÜN

zonguldakspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
AYAN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR
AYAN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR