Gazipaşa’ya önümüzdeki hafta kazma vuruluyor (Videolu Haber)

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Doğalgaz çalışması biten tüm yolları yapacağız” dedi

Gazipaşa’ya önümüzdeki hafta kazma vuruluyor (Videolu Haber)
Bu içerik 2827 kez okundu.

 

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir tepebaşı Mahallesi Değirmen sokak’ta yapılan parke yol çalışmasını inceledi, mahalle sakinlerin sorunların diledi.

Başkan Muharrem Akdemir minibüs esnafı ile birlikte bir süre oturarak onlarla sohbet eti,. Çay içti, sorunların dinledi.

Ardından yolda mahalle sakinleriyle birlikte yürüdü, yapılan çalışmaları inceledi,

Tepebaşı Mahallesi Değirmen sokak’ta yapılan yol çalışmasıyla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Hem mahalle sakinlerimiz hem de şoför esnafımız gerçekten çok arzu ettiği, özellime yıllardır bizden istekte bulundukları bir yerdi. Bende gerekli kontrollerimde buranı gerçekten önemli olduğunu, özellikle minibüslerin turladığı bir alan, çocuk hastanesine, kadın doğuma çıkan bir bölgemiz. Yapılması gerekiyordu. Doğalgaz çalışmalarımız bitti. Bitmeseydi yine başlayamayacaktık, yine sıkıntı olacaktı. Bitiği için başta bir çalışma burada yapılmayacağı için buraya el attık ve bitirmeye çok az bir şey kaldı. Hayırlı solsun vatandaşlarımızı a bundan böyle sorunsuz trafik akışı olsun istiyoruz. Yalnız şoför arkadaşlarımızdan benim bin istirhamım olacak, yavaş gitsinler, hızı yavaşlatacaklar. Burada inerken dikkatli insinler. Şoför arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Biraz geciktik ama güzel ve sağlıklı olmasını istedik bizde” dedi.

DİĞER MAHALLELERDE DE ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Zonguldak Belediyesi olarak tüm mahallelerde bulunan yoların doğul gaz çalışmasının tamamlanmasıyla birlikte yolların yapılacağı müjdesini vererek şunları söyledi:

“Bu çalışmalarımız sadece burada değil diğer mahallelerde aynen devam edecek. Doğalgazın bitirilmiş olduğu noktalarda da hepisin yüzümüzün akıyla bitireceğiz. Çünkü doğalgaz çalışmalarımız yine devam ediyor. O çalışma yapılan noktalarda da çalışmamız mutlaka ve mutlaka devam edecektir.

Yol çalışmalarımız bir kaç noktada devam ediyor. Çaydamar yoluna gireceğiz. Biliyorsunuz orasını gerçekten bakım ve onarıma ihtiyacı var. Oraya bir bakım yapacağız sadece. Daha zemini oturmuş, sorunsuz bir yer olsun istiyorum o kısımda. O şekilde bir daha ki haftaya iş bitirildiğinde onu da devam ettireceğiz.

GAZİPAŞA’YA ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA KAZLA VURULUYOR

Gazipaşa’ya önümüzdeki hafta kazla vurulacağını belirten Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Geçtiğimiz Pazartesi günü Telekom, Enerji-Sa, Türksat yetkilileriyle birlikte Gazipaşa boydan boya gezildi ve önümüzdeki hafta içinde Enerji-Sa ilk kazmayı vuruyor. Başlandığı andan itibaren hemen arkasından bizde kaldırım çalışmaları başlayacağız” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

muharrem akdemir zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017