Mehmet Azman’ı kutladılar

Oda başkanlarının Mehmet Azman’a kutlama ziyaretleri devam ediyor

Mehmet Azman’ı kutladılar
Bu içerik 860 kez okundu.

Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek ile Alaplı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Çam, Sınırlı Sorumlu 32.Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Başkanı Mehmet Azman’a kutlama ziyaretinde bulundular.

Hatırlanacağı üzere Mehmet Azman Bakacakkadı tesislerinde geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede güven tazeleyerek yeniden göreve gelmişti.

Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, “Mehmet Azman’ın biz zamanından beri yanındayız, beraberiz. Çok güzel bir kongre geçti. Kendisine hayırlı ve uğurlu olsun. Görevinde başarılar diliyorum” dedi

Alaplı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kemal Çam’da, “Ben Alaplı Şoförler odası başkanı olaraktan, Cevdet kardeşimde Ereğli Şoförler Odamsı başkanı olarak an birlikte görev yapıyoruz. Yeni seçilen, yeni yapılan Alaplı’da esnaf kefalet kooperatifinde üyelerimiz beni seçtiler, 32. bölgenin seçiminde Mehmet Azman Başkanımız 4 yılığın göreve seçildi. Kongre çok güzel ve hoş bir ortamda geçti. Sağ olsun bizi de denetim kuruluna seçtiler. Birlik beraberlik olduktan sonra Zonguldak için, 32. Bölge Zonguldak, Bartın ve Karabük olmak üzere 3 ili kapsıyor. Esnafa daha faydalı olabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız hep birlikte” dedi

Sınırlı Sorumlu 32.Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Başkanı Mehmet Azman’da ziyaret için oda başkanlarına teşekkür etti.

Azman, “Cevdet başkanımla beraber Ereğli’de beraber çalışmıştık. Buraya gelmesinde dolayı mutlu olduk. Ereğli’deki çalışmalarından dolayı kutluyorum. Alaplı’daki Kemal Çam kardeşimizde birliğimizde denetim kurunla seçildi. Kendisine başarılar dilerim. Hep beraber Zonguldak’ımızın, Bartın ve Karabük’ün daha iyi yerlere geleceğine inancımızla görevimize devam ediyoruz” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

mehmet azman zonguldak haberleri haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 24 KASIM 2017
HAYATA DAİR 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017