Advert
Advert

Zonguldakspor için getirildi... 'Top Belediyede'...

Zonguldakspor için getirildi... 'Top Belediyede'...
Bu içerik 14478 kez okundu.

Zonguldakspor’un Kırmızı-Lacivertli top büfesi geldi. Belediye’den izin çıkması halinde  hizmete girecek

Spor-Toto İkinci Lig’de mücadele eden Zonguldakspor’a maddi gelir sağlamak için girişimler sürüyor. Kulüp Başkanı Süleyman Caner, bu anlamda  projeler üretiyor.Başkan Caner, yaptığı araştırmalar sonrasında başka kulüpler tarafından uygulanan bir projeyi  Zonguldakspor için hayata geçirmek adına   önemli adımlar attı.

Büyük kulüpler tarafından uygulanan top  şeklindeki  büfe  Gazipaşa caddesine  yerleştirilerek  satışlardan elde edilecek gelirler Zonguldakspor’un kasasına aktarılacak.

 Zonguldakspor kulübü tarafından yaptırılan kırmızı-lacivert renklerde  futbol topu şeklindeki büfe şehre getirildi. Kargo alanındaki  tır parkında bekletilen büfe, şehir merkezine  yerleştirilmek için Belediye’den izin bekleniyor. Zonguldak Belediyesi uygun bir yer gösterdiği taktirde top büfe yerleştirilerek satışlara başlanacak. Başkan Caner, yaklaşık 20 bin TL ye mal olan büfeyi yaptırdıklarını,  Şehir merkezine yerleştirip  Zonguldakspor yararına hizmete açmak için  Belediye’den izin beklediklerini söyledi.

HABER: ERCAN AYGÜN

zonguldakspor büfe son dakika haberi haber zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Serhat Dayanıklıoğlu     2017-05-18 Zonguldakspor için her türlü katkı sağlayacak projeye eyvallah...Umarım başarılı olur. Fakat belirtmem lazım ki... Takımımızın rengi kırmızı lacivert tir. Her türlü flama bayrak tişört forma atkı ya basılan mavi renk bizi yansıtmamaktadır. ve bana göre hoş durmamaktadır. Başka takımların rengi kırmızı mavi olabilir...Ama Zonguldaksporumuzun rengi kırmızı ve laciverttir. Tıpkı bu top un renginde olduğu gibi mavi yerine lacivert kullanılsa idi. Saygılarımla.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER - 20 TEMMUZ 2017
ANA HABER - 20 TEMMUZ 2017
SORUYORUM ?
SORUYORUM ?