Zonguldaklı tenisçiler boy gösterdi

Zonguldaklı  tenisçiler boy gösterdi
Bu içerik 780 kez okundu.

 Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü tarafından düzenlenen ve 11 Mayıs’ta başlayan Türkiye Tenis Federasyonu 14 Yaş Hafta Sonu Tenis Turnuvası sona erdi.  Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Afyon, Balıkesir, Antalya, Konya, Sakarya, Kocaeli, Düzce ve Zonguldak illerinden toplam 116 tenisçinin iştirak ettiği turnuva oldukça çekişmeli ve zevkli karşılaşmalara sahne oldu.

 Bu güne kadar Zonguldak’ta düzenlenen bu tür ulusal organizasyonlar içinde en yüksek katılımın gerçekleştiği turnuvaya katılan tenisçilerle birlikte gelen ailelerin ,66 yıllık  başarılı ve parlak bir geçmişi olan  Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü tarafından  1951 yılından beri orijinal yapısı bozulmadan  sürekli yenilerek çağdaş standartlarda tutulan tesislerdeki turnuvaya katılmaktan oldukça mutlu oldukları gözlemlendi.

Erkekler kategorisinde 9 , Bayanlar kategorisinde 7 grupta lig usulü oynanan karşılaşmalar sonucunda turnuvanın ev sahipliğini yapan Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü 3 birincilik, 7 ikincilik ve 2 üçüncülük madalyası kazandı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017