Advert
Advert

Göbüspor Göbü sahilini temizledi

Göbüspor Göbü sahilini temizledi
Bu içerik 1347 kez okundu.

Göbü Gençlikspor Kulübü Başkanı Oğuzhan Gürsoy ve futbolycular, Göbü sahilinden bir kamyon çöp toplayarak tertemiz yaptılar.

 

Zonguldak’ta amatör spor Kulübü Göbü Gençlikspor Kulübü Başkanı Oğuzhan Gürsoy ve futbolcular Göbü sahiline baştan aşağıya temizleyerek duyarlılık gösterdiler, örnek bir çalışmaya imza attılar.

Kulüap Başkanı Oğuzhan Gürsuy ve futbolcular adeta cennetten bir köşe olan Göbü sahilinde yaşana kirliği fark ederek sahili temizlemeye kara verdiler.

Sahilde saatlerce çalışma yapan Kulüp başkanı Oğuzhan Gürsoy ve futbolcular, neredeyse bir kamyon çöp toplarılar. Ve toplana bu çöpler son olara yakılarak imha edildi.

LÜTFEN ÇÖPLERİ SAHİLE DEĞİL KONTYNIRLARA ATIN

Göbü Gençlikspor Kulübü Başkanı Oğuzhan Gürsoy yaptığı açıklamada, “Sizlere güzel köyümüzün sahilinden sesleniyorum. Bugün burada Göbüspor futbolcu kardeşlerimle beraber sahilimizin ve plajımızın çok kirlendiğinin farkına vardık. Bunun sorumluluğunu gönüllü olarak üzerimize aldık ve futbolcu kardeşlerimiz ile beraber yaşadığımız yeri ilk önce güzelleştirecek olan bizleriz diyerek bir farkındalık yaratmak için bir araya geldik. Bildiğiniz üzere önümüzde ki günlerde yaz sezonu açılacak. Yaz sezonumuz yaklaşık üç ay gibi bir süre olsa da buraya gelen yerel turistlerimizden ve misafirlerimizden ricamız yanlarında getirdikleri çöpleri lütfen sahilimize ve plajımız bırakmamalarını, getirdikleri tüm çöpleri poşetleyip çöp konteynırlarına bırakmalarını rica ediyoruz. Çünkü inanın Zonguldak’ın en güzide, en güzel plajlarından biri olan Göbü Köyü Plajı burada on binleri misafir etmekte. Gerek buraya gelen misafirlerimize gerek kendi insanımıza buradan bir mesaj vermek istiyorum. Lütfen geldiklerinde burada yanlarında getirdikleri çöpleri çöp bidonlarına veya poşetleyip çöp konteynırlarına bırakmalarını rica ediyoruz. Burada çünkü çok güzle bir yaz sezonu geçireceğimize inanıyoruz. Bizlerde Göbü Gençlikspor Kulübü olarak bunu bir farkındalığına varılmasına ve sizleri de bizlerin sesimiz, kulağımız olduğunu bildiğiniz için sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi

(HABER-ERCAN DEMİR)

göbüspor zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
zonguldak A.S.K.F Adına Kemal DEMİR     2017-05-17 Amatör spor külübünün alt yapıdan almış olduğu ( BEN SPORCUNUN ZEKİ ÇEVİK VE AYNI ZAMANDA AHLAKLISINI) Severim sözünün en belirgin özelliğini bize yaşatan,Göbü Gençlik Amatör Spor külübünün başkanı,yöneticilerini ve futbolcularını, Zonguldak Amatör Spor Külüpleri Federasyon başkanı ve yönetimim adına Tebrik ediyorum. Umarımki zonguldakta yapılacak iyi şeylerin öncüsü olursunuz .İYİKİ VARSINIZ ARKADAŞLARRRRRR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANAL Z ANA HABER 26 MAYIS 2017
KANAL Z ANA HABER 26 MAYIS 2017
HAYATA DAİR 26 MAYIS 2017
HAYATA DAİR 26 MAYIS 2017