Göbüspor Göbü sahilini temizledi

Göbüspor Göbü sahilini temizledi
Bu içerik 1607 kez okundu.

Göbü Gençlikspor Kulübü Başkanı Oğuzhan Gürsoy ve futbolycular, Göbü sahilinden bir kamyon çöp toplayarak tertemiz yaptılar.

 

Zonguldak’ta amatör spor Kulübü Göbü Gençlikspor Kulübü Başkanı Oğuzhan Gürsoy ve futbolcular Göbü sahiline baştan aşağıya temizleyerek duyarlılık gösterdiler, örnek bir çalışmaya imza attılar.

Kulüap Başkanı Oğuzhan Gürsuy ve futbolcular adeta cennetten bir köşe olan Göbü sahilinde yaşana kirliği fark ederek sahili temizlemeye kara verdiler.

Sahilde saatlerce çalışma yapan Kulüp başkanı Oğuzhan Gürsoy ve futbolcular, neredeyse bir kamyon çöp toplarılar. Ve toplana bu çöpler son olara yakılarak imha edildi.

LÜTFEN ÇÖPLERİ SAHİLE DEĞİL KONTYNIRLARA ATIN

Göbü Gençlikspor Kulübü Başkanı Oğuzhan Gürsoy yaptığı açıklamada, “Sizlere güzel köyümüzün sahilinden sesleniyorum. Bugün burada Göbüspor futbolcu kardeşlerimle beraber sahilimizin ve plajımızın çok kirlendiğinin farkına vardık. Bunun sorumluluğunu gönüllü olarak üzerimize aldık ve futbolcu kardeşlerimiz ile beraber yaşadığımız yeri ilk önce güzelleştirecek olan bizleriz diyerek bir farkındalık yaratmak için bir araya geldik. Bildiğiniz üzere önümüzde ki günlerde yaz sezonu açılacak. Yaz sezonumuz yaklaşık üç ay gibi bir süre olsa da buraya gelen yerel turistlerimizden ve misafirlerimizden ricamız yanlarında getirdikleri çöpleri lütfen sahilimize ve plajımız bırakmamalarını, getirdikleri tüm çöpleri poşetleyip çöp konteynırlarına bırakmalarını rica ediyoruz. Çünkü inanın Zonguldak’ın en güzide, en güzel plajlarından biri olan Göbü Köyü Plajı burada on binleri misafir etmekte. Gerek buraya gelen misafirlerimize gerek kendi insanımıza buradan bir mesaj vermek istiyorum. Lütfen geldiklerinde burada yanlarında getirdikleri çöpleri çöp bidonlarına veya poşetleyip çöp konteynırlarına bırakmalarını rica ediyoruz. Burada çünkü çok güzle bir yaz sezonu geçireceğimize inanıyoruz. Bizlerde Göbü Gençlikspor Kulübü olarak bunu bir farkındalığına varılmasına ve sizleri de bizlerin sesimiz, kulağımız olduğunu bildiğiniz için sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi

(HABER-ERCAN DEMİR)

göbüspor zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017