CHP birlik-dayanışma yemeğinin akibeti ne oldu?

CHP birlik-dayanışma yemeğinin akibeti ne oldu?
Bu içerik 629 kez okundu.

Partililer açıklama bekliyor

Aylar önce CHP Kozlu İlçe Başkanı Cengiz Bank tarafından kamuoyuna duyurulan ve Zonguldak’ta eski ve yeni milletvekilleri, il ve ilçe yöneticileri, belediye başkanları ve katılmak isteyen tüm partilileri biraraya toplayıp, birlik ve dayanışma sağlamak üzere düzenlenmesi öngörülen yemekli toplantının akibeti merak ediliyor.

CHP Kozlu İlçe Başkanı Cengiz Bank’ın, ülkemize yönelik bombalı terör saldırıları ve şehitlerimizin gelmesi nedeniyle duyarlı davranıp bir kaç kez ertelediği toplantının, önümüzdeki süreçte yapılıp yapılmayacağı, eğer tamamen iptal edildiyse, bunun kamuoyuna duyurulması gerektiği belirtiliyor.

Kozlu ve il merkezindeki CHP’li üyeler, “ Kozlu İlçe Başkanımız çok iyi düşünerek böyle bir toplantı öngörmüştü. Ancak o sırada meydana gelen  ve çok sayıda masum insanımızın ölümüne neden olan terörist saldırılar ve üst üste verdiğimiz şehitler nedeniyle bu toplantı birkaç kez ertelendi. Şimdiki süreçte, partimiz adına birlik ve dayanışmaya katkıda bulunacak bu toplantının yapılmasını bekliyoruz. Ancak iptal edildiyse de bunun kamuoyuna ve partililere net bir şekilde duyurulması gerekir.” şeklinde konuştular.

(Haber Merkezi)

cengiz bank chp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM