Miniklerin Basketbol topu ile imtihanı

Miniklerin Basketbol topu ile imtihanı
Bu içerik 1008 kez okundu.

 

Zonguldak  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Basketbol İl temsilciliği tarafından organize edilen ve Okullar sporları faaliyet programında yer alan  ilk Okullar arası minikler kız-erkek basketbol şenliği yapıldı.

Ereğli Gazi İlköğretim Okulu   ile TED Koleji  kız-erkek takımının   katıldığı müsabakalarda minikler basket atmak için büyük çaba sarf ettiler.

Müsabakalara katılımın az olmasından yakınan Basketbol İl Temsilcisi Adnan Yakut, yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi;”Okul sporları  faaliyet programında yer alan minikler basketbol şenliğini yaptık. Ereğli’den 1 Okuldan 2 takım, Merkezden 1 Okuldan 2 takım olmak üzere toplan 4 takım katıldı. Miniklere basketbol sevgisi aşılamak ve yaymak için tek potada 3x3  diye tabir etimiz bir etkinlik. Güzel maçlar oluyor. Sporcular çok küçük olduğu için topu potaya atmakta biraz zorlanıyorlar ama zevkli maçlar oluyor. Katılımın az olması bizi biraz üzdü. Katılım konusunda  biraz duyarlı olunmasını istiyoruz. Minikler hem burada güzel bir vakit geçiriyorlar, hem de basketbol sporunu  öğreniyorlar. Katılan takımlara teşekkür edilorum”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017