Yönetim şekilleniyor (Videolu Haber)

Yönetim şekilleniyor (Videolu Haber)
Bu içerik 3872 kez okundu.

Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Haziran ayının ilk haftasında yapılacak Olağan Genel Kurul  ile ilgili  açıklamalarda bulundu.

Yeni oluşacak listede  dekandan, profesöre, işadamından bürokratına, spor camiasından hukukçusuna, siyasetçisinden esnafına  kadar  geniş bir kitlenin yer alacağını belirten Başkan Süleyman Caner, Zonguldakspor’a fayda sağlayacak isimlerden yönetim oluşturduklarını belirtti.

Zonguldakspor’lu futbolcuların satışı hakkında hiçbir kulüple ön anlaşma yapmadıklarını ifade eden Caner, satılık futbolcuları olmadığını bir kez daha tekrarladı.

En büyük hedefinin Zonguldakspor’a tesis kazandırmak olduğunu anlatan Caner, bu konuda Üzülmez sahası için önemli gelişmeler  olduğunu anlattı.

 

GÜÇLÜ BİR YÖNETİM OLUŞTURULACAK

Öncelikle kongre hakkında bilgi veren Süleyman Caner,

 İşadamı İlter Yurbay’ın yönetimde yer alacağını, Çanakçılar grubundan  Hakan Çanakçı ile görüştüklerini ve kendisinin birkaç gün içinde kararını vererek haber vereceğini belirti. Caner şöyle konuştu 

”Kentini seven, Zonguldakspor’a katkı verecek isimlerden yönetim oluşturmak üzere görüşmelerimiz sürüyor. Konuştuklarımızın çoğu  olumlu yaklaşıyor.Dalında  dünyaca ün yapmış profesör bir hemşerimiz  yönetimde yer alma talebimizi olumlu karşıladı. İnşallah bize çok büyük katkı verecek. İş adamlarından, bürokrasiye, spor camiasından siyasetçisine kadar   her kesimden geniş  kapsamlı bir yönetim yapmak için çalışıyoruz. Listemiz şekillenmek üzere. Birkaç işadamı ile görüşmemiz oldu. Kendileri bize dönüş yapacaklarını belirttiler. Onlardan alacağımız cevaba göre listemizi  kesinleştireceğiz. Zonguldakspor’a fayda sağlayacak isimlerden güzel bir yönetim  oluşturacağız. Amacımız seneye bir üst lige çıkmaktır.

 

HİÇBİR FUTBOLCUMUZUN SATIŞI KONUSUNDA ÖN ANLAŞMA YAPMADIK

Transfer konusunda  da bilgi veren Caner, hiçbir futbolcusu için bir kulüple görüşmediklerini ve  gönderecek futbolcularının olmadığını belirterek, sözlerine şöyle devam etti,”Transfer konusunu kongre sonrası gündeme getireceğimizi  daha önce defalarca açıklamıştık. Ancak özellikle sosyal medyada ve bazı yazılı basında  iskelet kadromuzu oluşturan yıldız futbolcuların başka takımlara satışları konusunda ön  anlaşma yaptığımız  yazılıp çiziliyor. Konuşuluyor.

Şunu bir kez daha net şekilde söylüyorum. Bu haberler kesinlikle gerçek dışıdır.Futbolcularımızın satışı konusunda başka kulüplerle ön anlaşma  yaptığımız söylentileri asılsızdır. Genel kaptanımız Hakan Hürfikir’in daha önce yaptığı açıklama var. Bizim satılık oyuncumuz yok. Sözleşmesi biten veya devam eden, takımda kalması istenilen oyuncularımızla tekrar anlaşırız. İskelet kadromuzu dağıtmaya niyetimiz yok. Bu tür söylentiler spekülasyon yaratmak için çıkartılıyor. Kulübümüz  tarafından resmi bir açıklama yapılmadan bu tür haberlere inanmasınlar. Tekrar söylüyorum.  Kadromuzu  koruyup takviyeler yaparak  sezona girmeyi amaçlıyoruz”

ZONGULDAKSPOR’UN EVİ OLACAK

 

Üzülmez sahasının Vali  Ali Kaban tarafından Zonguldakspor’a tahsis edileceğini ifade eden Caner, bu konuda şu bilgileri verdi” Bilindiği üzere Zonguldakspor’un kendisine ait bir tesisi yok. Şu anda kaldığı bina TTK’nın malı, Oraya kira ödeyerek kalıyoruz.

En büyük hedefimiz Zonguldakspor’a tesis kazandırmak. Üzülmez Gönül Alışır Stadyumu için  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün talebi vardı. Bu konuda Sayın Valimiz ile görüşmelerimizi yaptık. Valimiz gayet olumlu baktı. Buranın Zonguldakspor’a tesis olarak  kazandırılması açısından talimatı verdi. Bunun ile ilgili gerekli görüşmeler ve  girişimler başladı. Şu anda resmi  prosedür başlamak üzere. Bu konudaki çalışmaları hızlandıracağız. Allah nasip ederse  Zonguldakspor’a burayı kazandırırsak çok büyük bir hizmet olacak. İnşallah işlerde terslik çıkmaz ve istediğimiz gibi olur ve Zonguldakspor’un kendisine ait bir tesisi olur.”

(HABER: ERCAN AYGÜN)

 

ZONGULDAK haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017