Şenlik 9 Temmuz’da (Videolu Haber)

Şenlik 9 Temmuz’da (Videolu Haber)
Bu içerik 767 kez okundu.

 

Zonguldak'ta Giresun il ve ilçeleri Derneği Başkanı Yusuf Hıdır, geçtiğimiz Pazar günü kongrelerini yaptıklarını ve görev dağılımın gerçekleştirdiklerini söyledi.

Hıdır yeni yönetim olarak iş başında olduklarını belirterek, 9 Temmuz’da Sisdağı Yayla Şenliklerini düzenleyeceklerini belirterek şunları söyledi:

“Şimdi bu sene ikincisini yaptığımız derneğimizin kongresine yoğun kalabalık oldu. Biz b.eklentinin üzeride katılım oldu. Kongrede yönetimde bazı değişiklikler yaptık. Yeni yönetimle beraber pazar günkü kongremiz hayırlısıyla bitmiş oldu. Bu görev dağılımını düzenledik. Bugün çalışmalarımız gayet güzel gitmekte. Tabi önümüzde önemi hedeflerimiz var dernek olarak hedeflere ulaşabilmemiz için yoğun çalışmalara başladık. Bugünden itibaren çalışmalarımız devam etmekte.

Planlamamız da önümüzde festival var. 9 Temmuz’da Allah nasip ederse Sis Dağı Yayla Şenliğimiz var. Tabi ki önümüzde vereceğimiz iftar yemeği olacak. Bunlar tabi yönetimle olacak olan kararlar çerçevesinde yapmak zorundayız. Tabiî ki şu an için daha değişik planlarımız var. İstanbul ve Ankara yolculuklarımız olacak

Şu anda ben yeni yönetim kurunla seçilen arkadaşlarıma başarılar dinliyorum. Ben umut ediyorum ki bugün daha güzel olacağına inandığım bir noktadayım”

(HABER-ERCAN DEMİR)

 

zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
AYAN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR
AYAN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR