Bülent Ecevit Üniversitesi Bahar Şenlikleri Devam Ediyor

Bülent Ecevit Üniversitesi Bahar Şenlikleri Devam Ediyor
Bu içerik 1633 kez okundu.

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) 23. Uluslararası Bilim ve Gençlik Haftası, 8 mayıs Pazartesi günü başladı. IV. Farabi Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı ve 11. Engelsiz Üniversiteler Çalıştayının da içinde yer aldığı şenlikler ikinci ve üçüncü gününde de farklı etkinliklere ev sahipliği yaptı. Şenliklerin ikinci ve üçüncü gününde şenlik alanında gönüllerince eğlenen öğrenciler gün içinde düzenlenen tiyatro, sergi ve konser etkinliklerine katıldılar. Şenlikler için özel olarak kurulan stantlardaki yarışmalar ve eğlencelere katılan öğrenciler final sınavları öncesi stres attı.

 

Bülent Ecevit Üniversitesi Türk Halk Müziği Araştırma ve Uygulama Topluluğu’nun 8 Mayıs Pazartesi akşamı ve Devlet Konservatuvarı Akademik Orkestrasının 9 Mayıs Salı akşamı  Bahar Şenlikleri için özel olarak düzenledikleri konserlerde öğrenciler doyasıya eğlendi. Yaklaşık iki saat süren konserlerde öğrenciler korolara keyifle eşlik etti.  

 

12 Mayıs Cuma gününe kadar devam edecek şenliklerde bu akşam Devlet Tiyatrosu oyuncuları “Bir Yaz Gecesi Rüyası” adlı oyunlarıyla sahnede olacak.

 

 

 

beü zonguldak haberleri şenlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
AYAN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR
AYAN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR