TİRYAKİ” HEDEFİMİZ OLİMPİYATLAR” (Videolu Haber)

TİRYAKİ” HEDEFİMİZ OLİMPİYATLAR” (Videolu Haber)
Bu içerik 1098 kez okundu.

 

Zonguldaklı Milli Boksör  Birol Aygün, 23-30 Nisan tarihleri  arasında Sırbistan’da yapılan  55’inci uluslar arası Belgrat Boks turnuvasında 2’inci olarak  Ülkemize gümüş  madalya kandırdı. Aygün’ün yeni hedefi 15 Haziran’da Ukrayna’da yapılacak olan  Büyükler Avrupa şampiyonasında Ülkemize altın madalya kazındırmak.

Sırbistan’dan madalya ile dönen Milli Boksör Birol Aygün, antrenörü İshak Tiryaki ile birlikte  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz’ı ziyaret etti.

 

Ziyarette  Karayılmaz’a verdiği desteklerinde dolayı teşekkür eden Antrenör İshak Tiryaki, şu duygulara yer verdi” Sırbistan’da yapılan  55’inci Uluslar arası Belgrat Boks Turnuvasında Milli formayı giyen Birol Aygün  final maçını  sayı ile kaybederek  gümüş madalya ile döndü. Ülkemizi başarı ile temsil etti. Şimdi  15  Haziran’da yapılacak olan  Büyükler Avrupa şampiyonasına hazırlanıyoruz. Bizim asıl amacımız  2020 Olimpiyat oyunlarında Ülkemize madalya kazandırmaktır. Bu  doğrultuda çalışmalarımız sürüyor. İnşallah Olimpiyatlarda ülkemize madalya kazındırarak en büyük başarılı  elde etmiş olacağız. Çalışmalarımız sırasında bize her zaman destek olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ahmet Karayılmaz’a  teşekkür ediyorum”

 

AYGÜN” AVRUPA ŞAMPİYONASINDA MADALYA GETİRECEĞİM’

Milli Boksör Birol Aygün ise  15 Haziran’da Ukranya’da  yapılacak  Büyükler Avrupa Şampiyonasından altın madalya ile dönmek  istediğini belirterek  ederek şu duygulara yer verdi,” Sırbistan’da yapılan  55’inci Uluslar arası Belgrat Boks turnuvasında 2’inci olarak  Ülkeme  gümüş madalya kazındırdım. Finale kadar güzel maçlar  çıkarttım. Finalde  sayı ile şanssız bir şekilde kaybettim.  Şimdiki hedefim 15 Haziran’da yapılacak Avrupa şampiyonasından madalya ile dönmek. Hocamız ile bunun çalışmalarına başladık. İnşallah hedefimize ulaşacağız”

KARAYILMAZ ‘HER  DESTEĞİ VERECEĞİZ’

 Birol Aygün’u kutlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Ahmet Karayılmaz, her türlü desteği vereceğini belirterek şunları söyledi” Boksörlerimizle gurur duyuyorum. Amacımız var. Sevdamız var. Boksta Olimpiyatlarda ülkemizi temsil edecek olan sporcuların Zonguldak’tan yetişmesini istiyoruz. Hocamız ve sporcumuz ellerinden geleni yapıyor. Bende maddi-manevi destek olmaya çalışıyorum. Bu yolda  onların açık çeki var. Kredileri sonsuz. İnşallah Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir.”

HABER: ERCAN AYGÜN

TİRYAKİ” HEDEFİMİZ OLİMPİYATLAR” son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 24 KASIM 2017
HAYATA DAİR 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017