Advert
Advert

Ulupınar Berat Kandili'ni Kutladı...

Ulupınar Berat Kandili'ni Kutladı...
Bu içerik 257 kez okundu.

Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Berat Kandili ile ilgili bir mesaj yayımladı. Ulupınar mesajında;

“2017 yılının 10 Mayıs gününü 11 Mayıs gününe bağlayan gecede Müslümanlar olarak yeni bir Berat Kandilini kutlayacağız. Arapça’ da temize çıkma anlamına gelen Berat günahların affedildiği Rahmet Gecesidir. Bu mübarek gecede yapılacak duaların geri çevrilmeyeceği müjdelenmiştir.

Kandiller yüreklerimizi aydınlatan, bizi birbirimize yaklaştıran, dostluk, kardeşlik duygularının pekiştirildiği, nifak tohumlarının temizlendiği gecelerdir. Bu gecelerde insanlara faydalı olmayı denemeli, iyilik yapmalı, büyüklerimizi ziyaret etmeli, onların hayır dualarını almalı, çocuklarımıza güzel örnek olmalı, ölülerimizi rahmetle, dualarla anmalı, dargınları barıştırmalı ve ahiretle dünya arasındaki dengeyi sağlamaya çalışmalıyız.  

Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin üstünde oynanan oyunların bertaraf edilmesini, çevremizde huzur, barış ve güvenin tesis edilmesini, aziz milletimizin ve İslam Aleminin beratına vesile olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyor, mübarek Berat Kandili’ ni kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

 

ak parti özcan ulupınar son dakika haberi haber zonguldak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANAL Z ANA HABER - 28 MAYIS 2017
KANAL Z ANA HABER - 28 MAYIS 2017
HAYATA DAİR 26 MAYIS 2017
HAYATA DAİR 26 MAYIS 2017