AK Parti Cumartesi günü toplanıyor

AK Parti Cumartesi günü toplanıyor
Bu içerik 603 kez okundu.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, İl Danışma toplantısının Cumartesi günü yapılacağını söyledi.

İl danışma toplantısında anayasa referandumunu değerlendirip teşkilat çalışmaları hakkında teşkilatlarımızla fikir alışverişinde bulunacaklarını belirten Zeki Tosun şunları söyledi:

CUMARTESİ ÖĞRETMEN EVİ’NDE

“Bu Cumartesi 13 Mayıs’ta da her ay yapmakta olduğumuz İl Danışma toplantımızı gerçekleştireceğiz. Bu ayki İl Danışma toplantımızı Cumartesi günü 13 Mayıs’ta saat 14.00’de Öğretmenevi’nde yapacağız. Büyük bir ihtimalle Ankara’dan misafirlerimizde olacak. Teşkilatlarımız olacak. İlk yapacağımız bu il Danışma toplantımızda anayasa referandumunu değerlendirip teşkilat çalışmaları hakkında teşkilatlarımızla fikir alışverişinde bulunacağız.Tabi bu 13 Mayıs’ta ki toplantıdan sonra bizim zaten anayasa referandumundan sonra teşkilat çalışmalarımız devam ediyor. Daha sonra da ilçe teşkilatlarımız bu danışma toplantılarını yapacaklar. Yani biz referandum bittikten sora teşkilat olarak normal çalışma düzenine girdik. İlçe danışmalarımızı, birim toplantılarımız aynı kaldığı yerden devam ediyor. Bu da AK Parti’ni başarılı olmasının başarıyı yakalamasını en büyük nedenlerinden b.ir tanesidir. İl Danışmaya Ankara genel merkezden gelecek olan konuklarımız bugün yarın beli olacak. Genel başkan yardımcılığı düzeyinde misafirlerimiz olabilir ve şu anda görüşmeler yapılıyor. Onlarda belirlendiği zaman söyleriz. Şu anda isimler beli değil. Görüşmeleri yapıyoruz”

20 OTOBÜSLE KONGREYE KATILACAĞIZ

21 Mayıs’ta yapılacak olan genel merkez kongresi hazırlıklarını sürdürdüklerini ve kongreye 20 otobüsle giderek tüm gelmek isteyenleri götüreceklerini belirten Zeki Tosun şöyle devam etti:

“21 Mayıs’ta Olağanüstü kongremizi yaparak referandumdan sonar ortaya çıkan duruma göre Sayın cumhurbaşkanımız partimizin genel başkanı olacak. Kurucusu olduğu AK parti’ye tekrar genel başkan olar Sayın recep tayip Erdoğan başkanlık koltuğuna oturacak. Bu tabi bizleri ve teşkilatları heyecanlandıran bir durum. Partimizin kurucusu ilk kurucu genel başkanımız sayın recep tayip Erdoğan’ın tekrar partimizin genel başkanlığına geçmesi bizleri de tüm teşkilatlarımızı da bunda sora daha şevkle çalışmaya itecektir. Biz kendilerine şimdiden hayırlı olsun diyoruz. Biz 21 Mayıs için Zonguldak olarak, il ve ilçe teşkilatları olarak hazırlıklar yapıyoruz. Bizde 20 otobüsle buradan 21 Mayıs’ta gitmek isteyen tüm vatandaşlarımızı kongreye götüreceğiz. 20 tane otobüs tutuyoruz. Onlarla beraber vatandaşlarımızı o büyük kongreye davet ediyoruz. Türkiye’ni 81 ilinden kongreye akın edecekler. Bundan sonra da AK Parti yoluna daha hızlı, daha dirlik, daha çalışkan kadroyla devam edecektir”

(HABER-ERCAN DEMİR)

ak parti zonguldak haberleri haber son dakika haberi zeki tosun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017