ZTSO’da kan bağışı kampanyası (Videolu Haber)

ZTSO’da kan bağışı kampanyası (Videolu Haber)
Bu içerik 1017 kez okundu.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel olarak kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Düzenlene kan bağışı kampanyasında TSO yönetimi, çalışanları ve oda üyeleri yoğun ilgi gösterdi

Kampanyada çok sayıda kan bağışında bulunuldu.

Kan bağışında bulunan oda çalışanları ve oda üyeleri kan bağışlamanın çok önemli olduğunu ve kampanyaya katılmaktan mutlu olduklarını belirtiler.

METİN DEMİR: KAN BAĞIŞI ÇOK ÖNEMLİ

Kampanyaya katılanlara teşekkür eden Zonguldak Ticaret ve sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, “Kan bağışı kampanyamız artık geleneksel hale geldi, oturdu. Kan bağışı tabii her dönem önemlidir. Hayat kurtarmak her zaman çok kıymetli. Özellikle Mübarek Ramazan ayına girmezden evvel organize ediyoruz Kızılay Zonguldak şubesi ile birlikte. Ramazan aylarında tabi oruç vesilesiyle kan bağışı sayısı bir hayli düşüyor. Ramazan ayı boyunca stoklarda yaşanacak sıkıntıyı telafi etmek üzene hemen ramazan ayından önce tertipledik. Bu yolda yine güzel bir hazırlık yaptık Çalışanlarımız ve üyelerimiz el birlikte hoş bir kampanya yürütüyoruz. Şu ana kadar katılım gayet güzel. Başta meclis Başkanımız Sayın Zafer Sağlam, Lütfiye ablam meclis üyemiz güzel bir kampanya. Ben şu ana kadar gelenlere ve şu andan sora gelecek olanlara şükranlarımı sunuyorum” dedi.

ZAFER SAĞLAM: HER VATANDAŞIN ASLİ GÖREVİDİR KAN VERMEK

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Zafer Sağlam’da, “Başkanımız gerekli her şeyi söyledi. Kan vermek bence yapılması gereken her vatandaşın asli görevi olara kabul ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.  Ve ticaret Odası olarak bu etkinliklerin devam edeceğini şimdiden söylemek istiyorum” diye konuştu.

LÜTFİYE ZİLAN CENK: BAŞIMIZA GELECEĞİNİ DÜŞÜNEREK KAN VERMEMİZ LAZIM

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Lütfiye Zilan Cenk ise, “Başkanımız gazel şeyler söyledi. Ben bu şeyleri çok seviyorum gönüllü olarak. Başımıza geleceğini düşünerek kan vermemiz lazım. Kan her an lazım. Bugün çok güzel ve talep yoğun. Kan bağış kampanyamız akşama kadar devam edecek. Kampanyamıza katılanlara ve katılacak olanlara teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

ztso zonguldak haberleri haber son dakika haberi metin demir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017