“Turpcu’nun kendi takdiridir” (Videolu Haber)

“Turpcu’nun kendi takdiridir” (Videolu Haber)
Bu içerik 818 kez okundu.

CHP İl Başkanı Ahmet Altun, CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu’nun Muharrem İnce ile birlikte hareket etmesini değerlendirdi

 

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Genel Meclisi üyeleri, mayıs ayı toplantılarının sona ermesinin ardından İl Başkanı Ahmet Altun’u makamında ziyaret ederek brifing verdiler, il genel meclisi çalışmalarını değerlendirdiler.

CHP Grup Başkan vekili Fikret zaman gazeteciler yaptığı açıklamada kesin hesapları kabul ettiklerini kaydetti.

CHP İl Başkanı Ahmet Altun’da il genel meclisi üyelerin her ay oturumların sonlanmasını ardından kendisini ziyaret ettiğini ve çalışmalarını değerlendirdiklerini söyledi.

GENEL MERKEZ GEREĞİ NEYSE KARAR VERİR

CHP’de son günlerde yaşanan tartışmaları değerlendirene CHP İl başkanı Ahmet Altun, “29’unda biliyorsunuz Ankara’da il başkanları toplantı yapıldı. Toplantıda il başkanları olarak biliyorsunuz ortak bir deklarasyon yayınlandı ve bunu sizlerle paylaşmıştık. Ve aynı aynı paylaşımda da bugün için veya iki gün evvel belediye başkanlarını davet edileceğini ve onlarla da görüş alışverişinde bulunulacak demiştim. İki gün rötarla bugün partili belediye başkanlarımız Ankara’da toplandı ve onlarda genel merkez görüşecek. Doğrudur Ankara’da genel merkezde bir hareketlik vardır ve bizde dikkatle takip ediyoruz, sonuçları bekliyoruz ve sonuçlara göre il genelinde il genel, belediye meclis, belediye başkanları, kurultay üyeleri arkadaşlarla ortak bir toplantı yapıp gereği neyse karar verilir” dedi.

ŞERAFETTİN TURPCU’NUN KENDİ TAKTİRİDİR..

CHP Milletvekili Şerafettin Turpcu’nu Muharrem İnce ile birlikte kurultay istemesini değerlendiren CHp İl başkanı Ahmet Altun, “Biz milletvekiline sen burada yer al biz burada yer al diyemeyiz. Kendi hür iradesidir, Milletvekilinin kendi taktiridir” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Ahmet Altun zonguldak haberleri haber son dakika haberi Şerafettin Turpçu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM