'ZONGULDAK SİZİ ASLA UNUTMAYACAK...'

'ZONGULDAK SİZİ ASLA UNUTMAYACAK...'
Bu içerik 9796 kez okundu.

VALİ ALİ KABAN,YENİ HİZMET BİNALARINA TAŞINAN ZONGULDAK ESNAF ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI MUHARREM COŞKUN VE MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI ŞERAFETTİN NAS'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.COŞKUN VE NAS,VALİ KABAN'I KAPIDA KARŞILADI.

KABAN,İLK ZİYARETİ ZESOB BAŞKANI MUHARREM COŞKUN'A YAPTI.ZİYARETTEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ DİLE GETİREN ZESOB BAŞKANI MUHARREM COŞKUN,"VERDİĞİNİZ KATKILARDAN DOLAYI 28 MESLEK ODAM ADINA TEŞEKKÜR EDERİM.ZONGULDAK'IN MARKA OLMASI ADINA YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ÇALIŞMALARI UNUTMAYIZ. ZONGULDAK SİZİ ASLA UNUTMAYACAK"DEDİ.

VALİ ALİ KABAN'DA KONUŞMASINDA,"BENDE ESNAF VE ZANAATKAR ÇOCUĞU OLARAK ELİMİZDEN GELENİ YAPARIZ. TOPTAN ALIP PERAKENDE SATMA HUSUNDA NASIL KATKIMIZ OLUR ARAŞTIRMASI YAPTIK ANCAK PRATİĞE GEÇİRME ŞANSIMIZ OLMADI.ZONGULDAK'IN TANINIR OLMASINI NASIL SAĞLARIZ VE DAHA ÇOK NASIL PARA GETİRİRİZ BUNUN MÜCADELESİNDEYİZ."DEDİ.

ZONGULDAK'IN ÖNE ÇIKMASI VE DAHA ÇOK TANINMASI ADINA YAPILACAK OLAN FOTOĞRAF YARIŞMALARI HAKKINDA DA BİLGİ VEREN VALİ KABAN,"23 NİSAN'A YETİŞTİRDİĞİMİZ BİR FOTOĞRAF YARIŞMASI VARDI.YARIŞMA İSMİNE MERDİVENLİ KENT ZONGULDAK KOYDUM.GÜZEL ÜRÜNLER ÇIKMIŞ.160 KATILIM OLMUŞ 130 KÜSÜRÜ İL DIŞINDAN OLMUŞ.ZONGULDAK DİYE BİR İL VAR KÜÇÜMSENECEK BİR İL DEĞİL.İKİNCİ YARIŞMAYI 19 MAYIS'TA YAPACAĞIZ.BAHAR BAHAR ZONGULDAK ADINI KOYDUK.1 MAYIS İTİBARİYLE 1 YIL SÜRECEK BİR FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLATACAĞIZ.12 FOTOĞRAF İSTİYORUZ.12 MEVSİM 12 ZONGULDAK ADINI TAŞIYACAK,ÖDÜLÜ YÜKSEK OLACAK.ZONGULDAK'TA NİSAN MANZARALARI TEMAMIZ VAR.ZONGULDAK'TA KADIN,ÇOCUK,İŞÇİ,YAŞLI OLMAK GİBİ KATEGORİLERİ OLACAK.ZONGULDAK'IN TANINIRLIĞINI ARTIRMAK İÇİN YAPIYORUZ."DEDİ.

"ZONGULDAK'I HEP KÖMÜR ÜZERİNDEN OKUDUK,KÖMÜRÜNDE ULUSLARARASI DEĞERİNE GÖRE BİZİMDE DEĞERİMİZ DÜŞÜYOR.NEDEN DEĞERİMİZİ DÜŞÜRELİM"DİYEN VALİ ALİ KABAN,"BİZİM YEŞİLİMİZ VE BİR TÜRLÜ KULLANMAYI BECEREMEDİĞİMİZ DENİZİMİZ VAR.TARİHİMİZ,KÜLTÜRÜMÜZ VAR.MÜZE ÇALIŞMASINI BAŞLATTIK.GELİRİ ARTIRMAK İÇİNDE KÖMÜRDE ÜRETİMİ DÜŞÜRMEDEN İSTİHDAMI ARTIRICI ÇALIŞMA YAPMAK GEREKİYOR.ÜNİVERSİTEYLE 2 YIL ÖNCE YAPTIRDIĞIM ÇALIŞMA ÜZERİNDEN YENİ BİR ÜRETİM İSTİHDAM OKUMA ÇALIŞMASI YAPMIŞTIK.ÖNERİLER ENERJİ BAKANLIĞINDA DEĞERLENDİRİLİYOR.AMAÇ ÜRETİM VE İSTİHDAM ARTSIN."DEDİ.

SERA OSB ÇALIŞMALARININDA SÜRDÜĞÜNÜ VURGULAYAN  VALİ KABAN,"SERA OSB İÇİN ANKARA'DAN TEMSİLCİLER BENİ ZİYARET ETTİ.BANA SİZDE BU HEYECAN OLDUKÇA BİZ BURAYI BİRİNCİ GÜNDEMİMİZE ALDIK DEDİLER.BEN 4 YIL SÜRE GEÇİRDİM.BU KONULAR ÜZERİNE AÇLIŞTIM.KALSAKTA GİTSEKTE GEREKEN DESTEĞİ VERİRİM DEDİM.KARAKUMU BOŞALTIRKEN SİZE YER BULAMAMIŞTIK.BURASIDA SİZE LAYIK DEĞİL.BU BİR BAŞLANGIÇTIR.MÜLKİYET MÜCADELMİZİ KAZANIRSAK BİR YER TEMİN EDİLECEK ŞEHRİN MERKEZİNDE.HAYIRLI OLSUN."DEDİ.

 

 

ZİYARETİN SONUNDA COŞKUN,VALİ KABAN'A ODALARINA VERDİĞİ KATKIDAN DOLAYI PLAKET SUNDU:

son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017