BEÜ ve MEB arasında protokol imzalandı

BEÜ ve MEB arasında protokol imzalandı
Bu içerik 609 kez okundu.

Çaycuma Meslek Yüksekokulu ile MEB Arasında “Bilimsel, Sosyal, Kültürel ve Sanatsal İş Birliği” Protokolü İmzalandı 
Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Çaycuma Meslek Yüksekokulu ile Filyos Melek ve Ahmet Şanlı Çok Programlı Anadolu Lisesi, Karapınar Galip Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Perşembe Filiz-Rifat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi arasında “Bilimsel, Sosyal, Kültürel ve Sanatsal İş Birliği” protokolü imzandı.
‘Lise öğrencileri üniversiteyi yakından tanıyacak’
Protokol kapsamında liselerin ihtiyaç duyabileceği hizmet içi eğitim, eğitimin alt yapısının iyileştirilmesi, öğretim süreçlerinin değerlendirilmesi, öğretim programının zenginleştirilmesi ve uzmanlık desteği sağlanması amaçlanıyor. Ayrıca, lise öğrencilerinin Çaycuma Meslek Yüksekokulu’nun akademik ve araştırma birimlerini ziyaret edebilmesine ve birimlerde bulunan laboratuvarın kullanılmasına imkân tanınacak. Bunun yanında uygun görülen konu, yer, zaman ve şartlarda Yüksekokul Öğretim Üyeleri tarafından öğrencilere dersler verilecek.
“Öğrencilerin bilimsel, sanatsal ve kültürel etkinliklere katılması sağlanacak”
Protokol kapsamında lise öğrencilerinin Çaycuma Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenecek olan bilimsel, sanatsal ve kültürel etkinliklere katılması sağlanacak. Lise öğrencilerinin bu etkinlikler sayesinde kendini geliştirmesi amaçlanarak, öğrencilerin üniversite imkânlarından yaralanması sağlanacak.

zonguldak haberleri beü çaycuma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM