Miniklerin Zonguldakspor sevgisi

Miniklerin Zonguldakspor sevgisi
Bu içerik 3425 kez okundu.

Miniklerin Zonguldakspor sevgisi

 

Bahçelievler İlköğretim Okulu’nun minik öğrencileri kendi aralarında topladıkları paralarla Zonguldakspor forması yaptırarak örnek bir davranış sergilediler.

Okul Müdürü Ali Özdoğan, nezaretinde 3/B Sınıf Öğrencileri ve öğretmeni Funda Turmuş düzenledikleri bir ekin çerçevesinde Zonguldakspor forması yaptırarak Kırmızı-Lacivertli renklere olan sevgilerini gösterdiler.

Etkinlik kapsamında Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, 1966 Zonguldak Taraftar Derneği İkinci Başkanı Tuncay Cihan, yönetim kurulu üyesi Bayram Demir,  Genç Zonguldak Tribün Liderleri, Gökhan Çüteli ve Taner Aslantürk,  Bahçelievler İlköğretim Okulu 3/B Sınıf Öğrencileri ile bir araya geldi. Minik öğrenciler Zonguldakspor ve Başkan Caner’e sevgi gösterisinde bulundular.

Başkan Caner öğrencilere dondurma ikram ederek futbol ve basketbol topları hediye etti. Kulüp Başkanı Süleyman Caner,  öğrenciler arasında toplanan ve forma ücreti olarak verilen miktarı durumu iyi olmayan öğrenciler için kullanılması amacıyla okula bağışladı.

BÜYÜKLER ÖRNEK ALSIN

Miniklerin sergilediği bu örnek davranışın büyükler tarafından örnek alınmasını isteyen Caner, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bahçelievler İlköğretim Okuluna bu ikinci gelişimiz. Daha önce yine sayın Okul Müdürümüzün önceliği ile takvim kampanyamıza destek amaçlı sınıflarımızda takvim satışları yapmıştık. Çocuklarımız Zonguldakspor’a destek amaçlı örnek olmak amaçlı böyle bir kampanya düzenlemiştik. Yine Okul Müdürümüz bizleri aradı. Öğretmen hanım kendi sınıfında farkındalık yaratmak, Zonguldakspor’un kent olarak destek olunması için bir örnek olması açısından velilerin destekleri ile hazırlanan formalar öğrenci kardeşlerimize giydirilmiş. Güzel bir görüntü oluşturulmuştur. Bizleri de buraya davet ettiler. Yanlarında bulunduk ve ellimizden geldiğince destek olmaya çalışacağız. Bunlar çok güzel şeyler. Her zaman söylüyorum bu güzel şeyleri hep bizim çocuklarımız yapıyor. İlkokul, Lise ve Ortaokul olsun, bu örnek kampanyalarını hep onlar yapıyor. Ama büyüklerinde, işadamlarının sanayicilerin de bunları örnek almasını her zaman istiyoruz. Nasıl bu çocuklar Zonguldakspor için bir şeyler yapmaya çalışıyorsa, onlarında artık Zonguldakspor’u görmelerinin zamanı geldi. İnşallah yapılan bu hareket, yeni sezonda Zonguldakspor’a olumlu yansır. Örnek alınmasını istiyorum. Okul Müdürümüze, velilerimize, tribün liderlerine ve 1966 Zonguldak Taraftarlar Derneğine teşekkür ediyorum” dedi.

HERKES DESTEK OLSUN

Bahçelievler Okul Müdürü Ali Özdoğan herkesin Kömürspor’a destek olmasını isteyerek duygularını şu şekilde dile getirdi: “Başkanımız Süleyman Caner’le aynı düşüncelerini paylaşıyorum. Bu kentte yaşayan herkesin, küçüğünden büyüğüne kadar Zonguldakspor’a sorumlu olduğunu düşünüyorum. Bende Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanımız Süleyman Caner’e, velilerimize ve etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah bu davranış örnek olur.”

ZONGULDAKSPOR’A OLAN SEVGİMİZİ GÖSTERMEK İSTEDİK

Bahçelievler İlköğretim Okulu, 3/B Sınıf Öğretmeni Funda Turmuş, Zonguldakspor’a sevgilerini göstermek istediklerini ifade ederek, şu duygulara yer verdi: “Öğrencilerimle, velilerimle birlikte Zonguldakspor’a olan sevgimizi göstermek istedik. Ben Okul Müdürümüze, sayın Kulüp Başkanımız Süleyman Caner’e çok teşekkür ediyorum.”

HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017