YETKİLİLERİN DİKKATİNE…

YETKİLİLERİN DİKKATİNE…
Bu içerik 2297 kez okundu.

Zonguldak'a yayın yapan malum gazetenin sahibi şahsın sık sık Zonguldak bürokratlarından haber aldığını, bu haberleri zaman zaman şantaj aracı olarak kullandığı iddialarının kamuoyunu sarstığını dile getirdik. 

Son gelişme olarak bu şahsın Zonguldak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği yemek ihalesinin iptalinden sonra, bir iş adamını arayarak: "Benim yetkililerle aram iyi. Size yardımcı olurum. Fakat bazı sıkıntılarım var" dediği doğru mu? 

Zonguldak'ta ayyuka çıkan bu söylemler üzerine yetkililerin nasıl bir tutum izleyeceği merak edilirken, ilgili yayın kurumunun devletimiz içindeki bürokrat zincirini kim, ya da kimler sağlıyor? Merak ediliyor... 

Bu konunun takipçisi olarak, konuyu kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz. 

Aylardır milletvekillerine, bazı bürokratlara, iş adamlarına aba altından sopa gösteren bu şahsın bu gücü hakikaten yetkililerden mi aldığı merak edilirken bu gazeteye bilgi, belge sızdıran kamu çalışanları var mı? 

Öte yandan sahtecilikle, "haksız yere fazla ilan parası almakla" suçlanan ve hakkında soruşturma olan bu kişinin asılsız haberlerine dur diyecek makam arayan vatandaşların sesi olmaya kararlıyız. Yetkilileri yukarıda sıralanan iddialar üzerine gerekli bilgiyi kamuoyu ile paylaşmaya davet ediyoruz.

 

zonguldak haberleri haber son dakika haberi zonguldak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM