satılık köpek satılık kedi
Advert

Akdemir'e Ateş Püskürdüler, Muhtardan Dert yandılar...

Akdemir'e Ateş Püskürdüler, Muhtardan Dert yandılar...
Bu içerik 492 kez okundu.

Akdemir'e ateş püskürdüler, muhtardan dert yandılar...

Zonguldak Merkeze bağlı Birlik Mahallesinde vatandaşlar doğal gaz yapımını bekliyor. Zonguldak'ın kanayan yarası haline gelen yolları ise Birlik Mahallesinde de görenleri şaşırtmıyor.

16 Nisan 'da yapılan Referandum yapıldı. Geçtiğimiz günlerde ise Referandum sonuçlarını her partinin il başkanı değerlendirmişti. Merkeze bağlı Birlik Mahallesi sakinleri de referandum sonuçlarını değerlendirdi, sonuçların vatana ve Millete hayır olması temennisinde bulundular.MHP'nin EVET oylarına katkısı oldu mu sorusuna ise mahalle sakinlerinin çoğu olmadığı kanaatinde.

Ayrıca Birlik Mahallesi sakinleri Belediye Hizmetlerine değinen mahalle sakinleri Zonguldak Belediyesinin mahallelerine hizmet götürmemesinden oldukça dertli. Yıllardır Doğal gaz beklediklerini ifade eden vatandaşlar yolların bozuk olmasından,su fiyatlarının fazla olmasından,Mahallelerinde çocuk parklarının olmamasından yakındılar.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir'in Şehre ve mahallerine yatırım yapmadıklarını dile getiren vatandaşlar Birlik Mahallesi Muhtarı Erdoğan Sivri'nin de görevini iyi yapamadığını ifade ederek Zonguldak'ın en kötü mahallesinin Birlik Mahallesi olduğunu söylediler.

(HABER CEM AÇIKGÖZ-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi Birlik Mahallesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKDEMİR KANAL Z NİN SORULARINI YANITLADI
AKDEMİR KANAL Z NİN SORULARINI YANITLADI
KANAL Z ANA HABER - 27 NİSAN 2017
KANAL Z ANA HABER - 27 NİSAN 2017