Ulupınar'dan Devrek'e Güzel Haber...

Ulupınar'dan Devrek'e Güzel Haber...
Bu içerik 652 kez okundu.

Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devrek Devlet Hastanesine 2017 yılı için dört yeni cihazın daha tahsisini gerçekleştirdiklerini söyledi.

Ulupınar yaptığı açıklamada;

“Söz verdiğimiz gibi Devrek Devlet Hastanemizin eksiklerini tamamlıyoruz. Sağlık Bakanlığı ile yaptığımız istişarelerin sonucunda 2017 yılında bir adet göz ameliyat mikroskobu, bir adet kulak burun boğaz ameliyat mikroskobu, bir adet fako cihazı ile bir adet USG Renkli Dopler cihazlarının tahsisini gerçekleştirmiş olup en kısa sürede ihaleleri yapılarak hastanemize kazandırılacaktır. Bir hafta önce duyurduğumuz tomografi cihazının da gelişi ile hastanemizin ekipman eksiği büyük ölçüde tamamlanmış olacak.

Hükümetimiz ve bizler, milletimizin gösterdiği teveccühe layık olmak için bugüne kadar nasıl çalıştıysak bundan sonra daha fazlası ile hizmet etmeye devam edeceğiz.

Devrek’ e ve Zonguldak’ a kazandırılan bu ve bunun gibi her türlü hizmette emeği geçen herkese teşekkür ediyor, hastanemizde kullanılacak yeni cihazların hayırlara vesile olmasını diliyor, aziz milletimize saygılarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.    

 

ak parti özcan ulupınar son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017