“Halkımız kararını vermiştir”

“Halkımız kararını vermiştir”
Bu içerik 4384 kez okundu.

AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları İl Başkanı Burhan Onuk, 16 Nisan Anayasa değişikliği referandumunu değerlendirerek, “Türkiye geneline baktığımızda güzel bir sonuç aldığımız düşünüyorum” dedi.

adsense hesap satışı

AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları İl Başkanı Burhan Onuk, 16 Nisan Anayasa Değişikliği referandumunu değerlendirdi.

Burhan Onuk, “Biz halk oylamasını şu şekilde değerlendiriyoruz gençlik kolları olarak. Bizim bir akmacımız vardı başkanlık sistemini ülkemize getirmek. Bunu için Cumhurbaşkanımız, başbakanımız ve muhalefet lideri Sayın Devlet Bahçeli üçü birlikte bir yola çıktık ve bunun sonucunda Türkiye genelinde başkanlık sistemini ülkemize getirmiş bulunduk. Biz bu yolda çaba sarf eden MHP’ye, AK Parti’mize, onun dışında Cumhurbaşkanımızın tabi ayrı bir gayreti oldu, üçüne ben özellikle teşekkür ediyorum. Türkiye geneline baktığımızda güzel bir sonuç aldığımız düşünüyorum. Sonuçta başkanlık sistemi gelmiştir ve biz bu sonuca bakıyoruz. Onun dışında farklı bir değerlendirmemiz yoktur” dedi

Referandumu Zonguldak sonuçları açısından değerlendiren AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları İl Başkanı Burhan Onuk, “Referandumun Zonguldak açısında değerlendirirsek, Gençlik Kolları olarak biz elimizden geleni yaptık. Özellikle merkezde ki tüm mahallelere, köylerimize, beldelerimize gittik. İlçe gençlik kollarımızda aynı şekilde ilçelerinde ki tüm beldelere mahallelere köylere gittiler ve yoğun bir çalışma gösterdiler. Ulaşmadığımız genç kalmadı. Mektuplarımız teker teker 18-30 yaş arasında ki tüm gençlere ulaştı. Biz elimizden geleni yaptık ama Zonguldak halkımızın takdiri bu oldu. Zonguldak’ta ufak bir farkla hayır çıktı. Ama biz buna üzülmüyoruz. Çünkü elimizden geleni yaptık ve Zonguldak açısından güzel bir sonuç olduğunu düşünüyorum. MHP-AK Parti ortak bir çalışma düzenledik ve sonucu da bu oldu. Biz halkımızın kararına saygı duyuyoruz” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

haber son dakika haberi burhan onuk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017