“Sonucu kabullenmek gerekiyor”

“Sonucu kabullenmek gerekiyor”
Bu içerik 1302 kez okundu.

Büyük Birlik Partisi Zonguldak İl Başkanı Taner Yıldırım, 16 Nisan anayasa Değişikliği referandumunu değerlendirerek, “16 Nisan’da yapılan referandumun galibi kesinlikle milletimizdir. Referandumda ‘evet’ verende bu memleketin şerefli evladıdır ‘hayır’ verende şerefli evladıdır. Artık referandum sona erdi herkes bu memleketin selameti için gayret edecektir” dedi.

Büyük Birlik Partisi Zonguldak İl Başkanı Taner Yıldırım, 16 Nisan anayasa Değişikliği referandumunu değerlendirdi.

16 Nisan’da yapılan anayasa değişikliği referandumunun milletimize ve ülkemi hayırlar getirmesini dilediğini belirten BBP İl Başkanı Taner Yıldırım şunları söyledi:

16 NİSANDA YAPILAN REFERANDUMUN GALİBİ KESİNLİKLE MİLLETİMİZDİR

“Milletimiz yine ferasetini, bilgisini ve tecrübesini ortaya koymuştur ve güzel bir seçim sonucu ortaya çıkarmıştır. Halkımız hükümeti, ülkeyi idare edenleri uyarmış muhalefeti de daha tedbirli ve daha hazır olmasını istemiştir. 16 Nisan’da yapılan referandumun galibi kesinlikle milletimizdir. Milletimiz diyor ki; ‘Artık ülkeyi kaotik ortamdan çıkarın. Milletin birlik ve beraberliğini sağlayın. Bundan on küsur senedir yaptıklarınızı halk olarak takdir ettik onayladık’ dedi. Şuanda da halk diyor ki; ‘Artık beni ekonomik olarak ta kalkındır. Beni faiz ekonomisinden kurtar. Borçlanarak büyümekten vazgeç. Ülkemi beton ormanları yapma bana doğal, sağlıklı yaşam alanları sun. Ülkemde ki tarımı, sanayiyi, hayvancılığımı geliştir. Artık benim doğduğum yerde doymamı sağla. Çocuklarımızı daha iyi eğitmek için doğru düzgün bir müfredat yap çocuklarımız dünya çocuklarıyla rekabet edebilecek şekilde eğitim görsün. Beni ekonomik olarak kalkındır’ diyor. Artık vatandaşlarımız üreten bir ekonomi, birlik beraberlik, sivri dilden kaçmayı ve huzurlu bir ülke istiyor. Ve biran evvel terör belasından bizi kurtar diyor. Artık sivrisineklerle değil bataklıklarla uğraşıp terörü kökünden kazıyın diyor. Coğrafyasında huzurlu yaşamak istiyor. Milletimizin verdiği mesaj budur. Hayır, cephesindeki vatandaşlarımıza da; ‘Artık sizde benim bu taleplerimi takip edin, çalışın, gayret edin, boş işlerle uğraşmayarak ülkemin kalkınması için plan ve projelerinizle hazır olun her an görevi size verebilirim’ diyor. Seçimin sonucunu böyle algılamak gerektiğine inanıyorum. Referandumda ‘evet’ verende bu memleketin şerefli evladıdır ‘hayır’ verende şerefli evladıdır. Artık referandum sona erdi herkes bu memleketin selameti için gayret edecektir. Farklı ortamlara gripte kaotik ortamlara girmemek lazım. Ülkeyi başka sıkıntılara sokacak hamleler de bulunmamak lazım çünkü ülkemiz şuanda gerçekten kritik bir dönemden geçiyor. 15 Temmuzu yaşadık. PKK belası devam ediyor. Darbe girişiminde bulunan şahsiyetsizler halen plan içerisinde olabilirler. Sınırlarımızda sorunlar devam ediyor. Farklı yapılar içerisine girmeden sonucu kabullenmek gerekiyor. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın.”

(HABER-ERCAN DEMİR)a

Büyük Birlik Partisi zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM