“Obezite ve Diyabet Merkezi’nin Zonguldak’ta oluşu çok önemli”

“Obezite ve Diyabet Merkezi’nin Zonguldak’ta oluşu çok önemli”
Bu içerik 1024 kez okundu.

Zonguldak Diyabet ve Kronik Hastalar Derneği Genel Başkanı Çetin Terzioğlu, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Obezite ve Diyabet Merkezi’ni ziyaret etti.

Ziyarette Terzioğlu’na Diyabet ve Obezite Merkezi Şub Müdürü İhsan Öztunç hoş geldin dedi ve ziyareti için teşekkür etti.

Obezite ve Diyabet merkezi’nin zonguldak için çok büyük bir önem taşıdığını ve türkiye’de ilk ket olarak  sadece Zonguldak’ta bulunmasından mutlumuk duyduklarını belirten, Zonguldak Diyabet ve Kronik Hastalar Derneği Genel Başkanı Çetin Terzioğlu, “Bugün itibariyle daha henüz merkezimizin açılışı olmadı ama ben yinede yönetim olarak arkadaşlarla birlikte takip için geldik. Bugünde kanlarımızı vereceğiz. Bu bizim için bir başlangıç olacaktır ve bunu devamını dernek olarak ne kadar götürebilirsek elimizden geleni yapacağız. Özellikle Zonguldak’ta ve Türkiye’de ilk olması, Obezite ve Diyabet Merkezi’ni Zonguldak’ta oluşu biz diyabet hastaları için çok önem taşıyor. Bu anlamda bizim elimizden gelen tüm katkıları, bu merkezimizin yaşaması için tüm katkıyı yapacağız. Bugüne kadar Sayın Rektörümüze ve müdürlerimize emeği geçenlere hepsine teşekkür ediyorum. Ve böyle bir kuruluşu Zonguldak’a kazandırdıkları için olarak teşekkür ediyorum. Ama bundan sonraki süreçte bizim bu kuruluşu Obezite ve Diyabet merkezini yaşatabilmek konusunda elimizden gelin yapacağımızı ve her zaman yanlarında olacağımızı bildiriyor ve kendilerine teşekkür ediyorum” Dedi.

(HABER ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017