“Teşekür ediyorum”

“Teşekür ediyorum”
Bu içerik 1365 kez okundu.

Teşekkür ediyorum

Fikri Asım Fikir ve Düşünce Derneği Zonguldak İl Başkanı Sinan Toprak, Ak Parti MKYK Üyesi Hüseyin Özbakır, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar İle Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e teşekkür etti.

steamko gb , steamko cash, steam ko cash

Fikri Asım Fikir Ve Düşünce Derneği Zonguldak İl Başkanı Sinan Toprak AK Parti MKYK Üyesi Hüseyin Özbakır, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve AK parti İl Başkanı Zeki Tosun’a teşekkür ettiğini söyledi.

Sinan Toprak Perşembe günü derneğin açılışını mehteran gösterisi eşleğinde açtıklarını belirterek, “Perşembe günü Mehteran eşliğinde Zonguldak Fikri Asım fikir ve Düşünce Derneği Zonguldak şubemizin açılışını gerçekleştirdik. Açılışımıza Kağıt'tan tüm Zonguldak halkımıza teşekkür ediyorum.  Ve genel başkan Hasan Türksel ve Genel Başkan Yardımcıları ile 45 yakın il ve ilçe şube başkanlarımızla güzel bir açılış gerçekleştirdik. Açılışımıza katılan AK Parti Meka YK üyesi ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır AK Parti İl Başkanı eki Tosun a AK Parti Merkez ilçe başkanı Metin Karaduman AK Parti Kilimli ilçe başkanı Mahmut Kanberoğlu Memursen İl Başkanı Kamuran aşklara eğitim-bir-sen şube başkanı Sadettin Dede ve açılışımıza katılan tüm konuklara halkımıza açılışımıza katıldıkları için Ve bizlerin yanında oldukları için destek olduğu için çok çok teşekkür ediyorum. Bunun yanında Zonguldak Belediye Başkanımız Sayın Muharrem Akdemir yoğun işleri Dolayısıyla açılışındaki katılamadı kendisi Tebrik mesajı gönderdi. Kendisine teşekkür ediyoruz. Ayrıca AK Parti Zonguldak milletvekili mi Sayın Özcan Ulupınar’da açılışımıza katılacaktı ancak referandum çalışmaları kapsamında Devrek'te olduğundan dolayı katılamadı. Biz kendisine çok çok teşekkür ediyoruz onun da yanımızda olduğunu gönlümüzde olduğunu biliyoruz. Kendisine de Ayriyetten saygılarımı sunuyorum. Fikri Asım fikir ve Düşünce Derneği olarak sayın genel başkanımız Hasan Turkcell'in Derneğimizin ismini neden Fikri Asım fikir ve Düşünce Derneği olarak değiştirildiğini nedenlerini açıklaması açıkladı kendisine teşekkür ediyoruz. Fikri Asım Düşünce Derneği olarak çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

“Teşekür ediyorum” son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017